NYXNAME: pro dva lidi postav do roviny a ne dvoupodlaží. Projekt od místního ne moc levného projektanta a stavbu z cihly od místní ne moc levné firmy. Budeš na to v nejhorším případě stejně, spíš mnohem lépe.
Levné to je v inzerátu. Ukázková cena je beze změn projektu, pro ideální pozemek. Ve skutečnosti to vyjde jako jakýkoli jiný dům na klíč stejné velikosti. Takže pokud se někomu konkrétní dům líbí a nic by neměnil, proč ne.
Nevýhoda všech typovek je, že člověk jedná s obchodním zástupcem, který naslibuje cokoli (dělají na ičo, mají provize) a nevyzná se moc ve stavařině. Po podpisu smlouvy je zákazník předám projektantovi a poté stavbyvedoucímu a tam teprve začíná realita. Zejména reálné termíny a nemožnost úprav :)))