• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VDFLATREFERENCE na řemeslníky, opraváře, zkrátka dodavatele zboží/služeb, souvisejících (nejen) s bydlením.
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    Neměli byste tip na projektanta, který by nám udělal projekt na vodovodní a plynovou přípojku a zároveň nám k tomu vyběhal i povolení? Plyn by měl být někde u domu, voda je na druhé straně státní silnice, chceme ji do domu dostat vtlakem.
    Pak taky někoho, kdo by nám vyvložkoval a případně opravil dva komíny - jeden na plyn, druhý pro malá kamna (sporák) na tp.
    Oblast mezi Nymburkem, Mladou Boleslaví a Jičínem.
    CERMI
    CERMI --- ---
    Ahoj,
    hledám šikovného technika s oprávněním na instalaci kondenzačního kotle Protherm Gepard Condens AK120 25MKO-A? Praha/Praha 5 nejlíp.
    Díky.
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nevíte o nějakém spolehlivém zámečnictví/kovovýrobě na výrobu venkovních schodů?
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    O_THREE: Dělali mi pár skříní a vše v pohodě: http://www.kprostor.cz/
    ADAM
    ADAM --- ---
    za me ok tito www.intery-skrine.cz
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    můžete doporučit firmu na vestavěné skříně? Lokace Praha.
    NELLI
    NELLI --- ---
    Reference: pozitivní
    Kontakt: 602 321 810
    Práce: zámečnické a svářecí práce. Oprava bezpečnostních mřížových dveří, kterým upadly 2 panty z rámu.
    Detaily: starší pán, velmi ochotný a šikovný. Přestože si na opravu svářením několik firem netrouflo z bezpečnostních důvodů (zárubně jsou zasazeny v polystyrenovém zateplení), pán to šikovně vymyslel tak, aby se nestalo nic, čeho bychom všichni nakonec litovali ;)
    C8400
    C8400 --- ---
    Několik referencí z léta při opravě bytu, snad to někomu pomůže:

    Reference: pozitivní
    Kontakt: Lukáš Vrba, Shine s.r.o., 774780000
    Práce: Dohled nad a provedení rekonstrukce elektro, voda, obklady a související stavební úpravy (s pomocí subdodavatelů)
    Detaily: Vše v termínu a bez větších problémů, dobrá komunikace a spolupráce, ve výsledku trochu nepřesností v detailech (odchylky u obkladů, špatné podlepení lina), ale vše v normě.

    Reference: negativní
    Kontakt: Zbyšek Joachymstál, www.remeslnicipraha.cz, www.remeslnici-praha.cz
    Práce: natírání a tmelení starých špaletových oken (dohled, sehnání dělníků)
    Detaily: Prostředník, který sice má kontakty a je schopný sehnat lidi rychle, avšak bez jakékoliv záruky kvality. O natírání neví vůbec nic.

    Reference: negativní
    Kontakt: Josef Morávek, 604844810
    Práce: natírání a tmelení starých špaletových oken
    Detaily: Při opalování rozbil polovinu oken, vše dělal nesystematicky, neuklízel po sobě, vyhodil jsem ho.

    Reference: pozitivní
    Kontakt: Leo Jakoubek, 608610533
    Práce: natírání a tmelení starých špaletových oken
    Detaily: Rychlá, kvalitní a systematická práce, mohu doporučit.

    Reference: pozitivní
    Kontakt: DEIKSAC na nyxu
    Práce: broušení a lakování starých dřevěných parket
    Detaily: Dobrá domluva, a kvalitní práce.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    Zdravim, shanim sikovneho instalatera v Praze, ktery by mi dokazal predelat odpad pod drezem (je tam napojena i pracka a mycka). Neni to urgentni, ale chtel bych to uz mit udelany poradne...
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    zdar, hele
    dal som za 86h 200m2 dřevěné plovoucí podlahy se zámkem, kvalitne
    je to priemer, alebo je tam badať nadštandardnú rýchlosť? moc to nedelám, tak dajaké tabulky nemám.
    Klient troška tlačil na čas a neviem či si zaslužim tringelt...
    ANEKKE
    ANEKKE --- ---
    Reference: Pozitivní

    Název firmy: Sanace Vape s.r.o.

    Kontaktní údaje: www.sanace-vape.cz

    Druh práce: Oprava balkonu, oprava ostění u balkonových dveří.

    Detaily: Na zednické práce mohu Sanace Vape doporučit. Chlapi pracují čistě, po sobě uklidí a jsou ochotní. Práci zbytečně neprotahují.
    ISHA
    ISHA --- ---
    Ahoj, neznáte nějakého osvědčeného klempíře? Praha (nejlépe 5).
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    Sháním topenáře
    rád bych s ním zkonzultoval možnost podlahového vytápění v rodinném domě. Jednalo by se o instalaci podlahového topení v koupelně na záchodě a v kuchyni.
    Lokalita Praha 10. Díky.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    EVAN: to spíš babičce kupte lednici novou
    EVAN
    EVAN --- ---
    Prosím o pomoc. Včera mi volala babička, že se jí rozbila lednice Calex. Nemáte prosím někdo kontakt na nějakého slušného opraváře,který by babičku neoloupil o celý důchod? Předem dík
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Reference: Pozitivní

    Název firmy: Sklenářství Šplíchal, Praha 4 - Lhotka

    Kontaktní údaje: http://www.sklenarstvi-splichal.cz/cz/

    Druh práce: zasklení balkonových dveří

    Detaily: Telefonické objednání proběhlo bez problémů - sdělil jsem jen počet skel a přibližné rozměry. Sklenáři přijeli na čas. Fajn chlapíci středního věku, dobře sehraní a lidsky příjemní, uklidili po sobě. Výměna jedné tabule skla 70 x 75 za pár minut. Celkem fér cena 700 Kč. Mohu doporučit.

    Klíčová slova: sklenář, balkón
    ANEKKE
    ANEKKE --- ---
    ANEKKE:
    EDIT:
    Reference: Negativní

    Název firmy: Sanace Vape s.r.o.

    Kontaktní údaje: www.sanace-vape.cz

    Druh práce: Kompletní rekonstrukce bytu (elektřina, koupelna, štuky, atd.)
    Místo: Praha

    Detaily: Po dokončení rekonstrukce mohu shrnout a potvrdit, že firmu NEDOPORUČUJI.
    - Při provádění prací a vyúčtování jsem zjistila, že statický posudek a technickou část četl z firmy pouze ten, kdo práci naceňoval. Nikoliv ten, kdo práci prováděl. Vyúčtováno to, co nebylo provedeno.
    - Křivá podlaha, která se dělala od základu nová, někde rozdíl až o 1,5 cm a více. Vyjádření podlaháře pana M. Dušičky - neřekli jsme, že chceme rovnou. Následně jsme dostali sice slevu, která ale po té, co jsem prošla celé vyúčtování dostala směšný rozměr. Za podlahu - materiál a práci si účtovali dvojnásobek skutečné rozhlohy podlahy. Pokud bych metry nekontrolovala, pak žádnou slevu nemáme pochopitelně a ještě si připlatíme.
    - Chaos ve vyúčtování (ať náhodný nebo cílený whatever) opakovaně, žádná snaha o nápravu. Vyúčtování položek jinak než uvedeno v cenových nabídkách - samozřejmě dráž. Vysvětlení - den po odeslání CN změnili ceníky. Suma sumárum, mohli si přilepšit o 100 000, kdybych jim vyúčtování a to, kolik mám vlastně zaplatit nevypočítala sama. Účtování položek a prací, které nebyly dodány ani provedeny, dokonce i těch položek, které jsem si pořídila sama.
    - Opakovaně jsem od stavbyvedoucího p. Chramosty a jednatele p. Řezníka slyšela - pro dobrotu na žebrotu, ve chvílích kdy jsem s něčím nebyla spokojená a připadala jsem si, jak kdybych je obtěžovala. To, že jdu ale na žebrotu já, jsem zjistila po vyúčtování.
    - Ať už to byl záměr nebo prostě shoda nešťastných okolností, ve výsledku je to jedno. Firma není korektní, o korektnost se snaží pouze v případě upozornění na řešení problému jinou (právní) cestou.


    Klíčová slova: přestavba, rekonstrukce, zednické práce, elektřina, koupelna
    K0RALINA
    K0RALINA --- ---
    Ahoj, zná někdo nějakého ověřeného člověka/firmu, který umí opravit boiler?
    MDFK
    MDFK --- ---
    Reference: Negativní

    Název firmy: Sklenářství

    Kontaktní údaje: Vrbasklo s.r.o. Kačerov, P4

    Druh práce: uříznutí zrcadla, vložení do rámu.

    Detaily: Zrcadlo jako z Petřína! :D Nenapadlo nás v provozovně to kontrolovat z většího odstupu, zjištěno po závěsu na zeď a poodstoupení od něj. Asi pomsta toho týpka, protože od začátku vypadal nějak napruzeně nebo nedokažu pochopit takovou fušeřinu.

    Klíčová slova: sklenář
    ANEKKE
    ANEKKE --- ---
    Reference: Pozitivní

    Název firmy: Statika

    Kontaktní údaje: Ing. Miroslav Císař, Ing. Alma Ejubovič, www.statika.cz

    Druh práce: Statické posouzení objektu, statický posudek

    Detaily: Vypracovali statický posudek i konstrukční část posudku, vše srozumitelně vysvětlili. Provedli následně kontrolu provedených prací dle posudku, vše rychle. Jediné negativum je, že to bylo pekelně drahý.

    Klíčová slova: statika, statický posudek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam