• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOUCHIAutorské právo v 21. století
    KLDR
    KLDR --- ---
    PATISLAV: ne vadí mi že ta pripadna protiopatření budou jen preferovaním určite skupiny lidí na trhu ..nevím proc by nekdo mel mít nadstandart ..

    a to nejdulezitejší ....proc by me nekdo mel cenzurovat PC jen proto že se jednou muzu rozhodnout sejít na scestí??
    zatim to funguje tak že na človeka je koukano jako na nevinneho dokud se mu vinna neprokáže.
    toto nas posouva tam že každý je zlodej a vinny a proto je třeba ho hlídat a popřipade at on prokaže ze je nevinny

    to nikomu nedochazí
    jako podnikatel nemam nic proti tomu aby si každý hajil svojí praci
    ale to uz muzete ted .
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    KLDR: "Kradete všichni"?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    KLDR: tak proč zájmy stahovačů tak zarytě bráníš? Jenom proto, že ti případné protiakce ze strany státu zasáhnou do byznysu?
    KLDR
    KLDR --- ---
    WITTGENSTEIN: co ti předhazuji?
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    KLDR: Samotnému se ti to nelíbí, a nám to předhazuješ? Hezké.
    KLDR
    KLDR --- ---
    WITTGENSTEIN: jsem zvedavej jestli kdybychom se potkali byste mi klidne do očí řekl že vás já a nebo kdosi okrada a me do toho zatahl .

    KLDR
    KLDR --- ---
    WITTGENSTEIN: klidne mě obvinujete a hazite do pitle s nekým o kom mate dojem ze vas okradl ,a jeste mate tu drzost mi to předhazovat .

    jste opravdu ubozak kterej se neumí vydobít místo na slunci tak vam nezbíva nic jineho než plakat že vas všichni okrádáme ..
    slušný ,neslušný ..kradete všichni
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    KLDR: Mně osobně? Patrně nic. Pravděpodobnost, že by se naše literární zájmy protnuly, je spíš menší.
    KLDR
    KLDR --- ---
    WITTGENSTEIN: co jsem ti ukradl ....?,
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    KLDR: Víš, co je to chucpe?

    Tady máš slovníkovou definici: drzost, troufalost, cynismus, arogance apod. v nebývalé míře. Chucpe popisuje drzé, výsměšné chování, které se ovšem formálně zdá být korektní.
    Soudí ho za vraždu rodičů a on žádá soud, aby byl k němu shovívavý, protože je sirotek! To je ale chucpe!


    Říkat nám: holt musite vymslet neco za co lidi budou ochotni platit ..to je trh ... když nám náš produkt bez uzardění ukradnete, to je fakt chucpe.
    KLDR
    KLDR --- ---
    WITTGENSTEIN: nechapu proč odpoved pro me je v množnem čísle .
    a nejsem a nebyl jsem a nebudu pirát ...
    proto mi to vadí .a dokud mi nedokážeš že to dělám tak me z toho nevin ..
    to je přesně ten pohled lidí kteří dělají pasvily jako ACTA,

    dyt vy kradete stejně všichni tak co ?

    zloděje ze mě nedelejte a nebo mi to prijdte rici do očí .

    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    KLDR: Z mého hlediska současný model funguje uspokojivě - ne ideálně, ale uspokojivě, pokud nebude docházet k excesům na jedné (žaloby a vypínání serverů, posměšky, řvaní o zlodějích a kradení, lhaní o ušlých milionech zisku, lahůdky ACTA) i druhé (výzvy k bezhlavému stahování všeho "abysme jim to natřeli," nucení autorů k žebrotě, nereálné prosazování amerických distribučních modelů u nás, tvrzení o nepotřebnosti nakladatelů) straně. Pokud budou všichni uvažovat realisticky a řídit se trochou pravidla "žít a nechat žít" pak současný model může fungovat. A pozvolna po dohodě všech třeba přejít v něco jiného. Jinak řečeno - já nechci REVOLUCI, ale EVOLUCI.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    KLDR: to my nic... my vlastně nechcem stahovat... to systém nás k tomu tlačí...
    Hahaha, buďte aspoň upřímní.
    KLDR
    KLDR --- ---
    WITTGENSTEIN: holt musite vymslet neco za co lidi budou ochotni platit ..to je trh ...kdyz te lidi nechcou tak s tim nic neudelas ..

    a cenzurovat nas jen proto aby nekdo nahodou neporusil autorske právo je hnus a hnusem to zustane i kdyz je to jen navrh a vsichni budou kricet ze to nikdo jeste nezavedl .vývoj jde rychle .

    proto vás system nefunguje a nikdy nebude jelikož se da vymoci jedine porusovaním prav vsech bez ohledu na to kdo je a kdo není pirat
    KLDR
    KLDR --- ---
    BORGDOG: to mas asi recht ...ale nic to nemení na tom že vy jste tlačeni k tomu aby jste vymysleli neco co bude fungovat ...tento system a ani další jeho represe nikam nepovedou ...ted to staví obyčejne lidi proti vsem umelcum za které se schováva ta touha kontrolovat internet .

    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    KLDR: Už máme vymyšleno. Jmenuje se to kolektivní správa autorských práv. Lidově též výpalné. Slyšel jsem, že není příliš populární :)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    KLDR: až nebude na chleba, tak půjdou pracovat do kanclu. Mnohem jednodušší (a reálnější) než hledat nějaké bájné zaručeně fungující moderní obchodní modely.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    OJIRIO: Nikoli, komunisti jsou ti sosači. Fin je naopak velkoburžoazní rentiér tyjící z mozolů pracujícího lidu. Musíš si nejdřív ujasnit pojmy :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    SKOT: no kdyz si vzpomenu na par kousku, ktre mi prosly rukama.... treba Gibson a hrabe nula..... :D


    KLDR: jj, podle tveho projevu by se dalo cekat, ze te nejake preklepy a interpunkce netrapi... ne kazdy je ale takovy jako ty :)
    KLDR
    KLDR --- ---
    SKOT: ale jo dyt ja vim co mas namysli ...tak ale holt najdu nekoho kdo to nepřeklada za takový prachy ...copak musíte sedět jen a papuškovat ze uz to nikdy jinak nepujde protože to říka vydavatel ..

    je spousta vecí který vznikly a rozšírili se a ani na to nikdo nevydelal ..
    tak se sakra snažte na něco prijit
    a nervete lidem ten zkostnatelej system ..

    tomu uz odzvonilo ..
    holt berte to tak e vas okradaj proto že si to neumíte obhajit za svou cenu .
    berte to jako protest.
    holt ono vas to donutí neco vymyslet ..
    ale az nebude na ten chleba .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam