• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOTHER_ENVYBALET pro aktivní i pasivní vyznavače
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    DELFINBLUE: na jednodenní skotačení bych možná vyzkoušela Decathlon (a dávej si velkýho majzla na ty nohy během dne) .. mrkni kde mají prodejny a vyber tu nejbližší :)
    Obuv - Decathlon
    http://www.decathlon.cz/1388-obuv
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DELFINBLUE: jo tak. nevim jak aktivni jsou skupiny na FB, ale treba sezenes i pujceni nejakych jiz nepouzivanych. ja bych rada s baletkama fotila, ale jak je to venku, tak prave zadna nechce brat spicky, ze se nici jeste rychleji nez obvykle
    DELFINBLUE
    DELFINBLUE --- ---
    TRAMIN: Jo jo, vím. Šlo jen o to, že je potřebuji jen na jeden den :) ale díky
    DELFINBLUE
    DELFINBLUE --- ---
    TEEAK: děkuji moc, mrknu. Ono jde o to, že to potřebuji jen jednou, a kupovat úplně nové mi přišlo zbytečné kvůli jednomu dni.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    DELFINBLUE: vím o tom z vlastní zkušenosti úplnou tužku, ale koukala jsem na spoustu videí (prostě mě to zajímá) a rozhodně bych neřekla, že se špičky "dědí", nebo dají přeprodat .. spíš je to takové spotřební zboží, které "protancuješ" velmi rychle .. jestli vládneš anglicky, je na to na YouTube miliarda videí .. třeba:
    Beginning Pointe Work: How to Prepare for a Pointe Shoe Fitting & What to Expect
    https://www.youtube.com/watch?v=LyxF6RHdiVA
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DELFINBLUE: a neni problem, ze ma kazdy jinou nohu a spicky si nejak "rozslapne" a tomu druhemu uz nikdy nemuzou byt "pohodlne"?
    DELFINBLUE
    DELFINBLUE --- ---
    Ahoj všem prosím vás, nelze si někde vyzkoušet jak se chodí v baletních špičkách, před tím než se koupí? A kde popřípadě nějaké shenat třeba z druhé ruky? Nebo je někde insturktážní video, co dělat a tak?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    ETH: je možnost to nechat tak jak to je? .. tyhle překlady jsou vždycky spíš smutný, než ku prospěchu věci .. zejména u seriálů a filmů (knihy to občas ještě ustojí - ale taky to nebývá žádná hitparáda) :)
    ETH
    ETH --- ---
    ahoj, mám dotaz do pléna, na HBO budeme od listopadu uvádět nový seriál z produkce Starz Flesh & Bone a hledáme tomu vhodný český název. Nemáte prosím nějaký nápad, jak to přepsat? Trailer je případně zde: http://www.starz.com/originals/fleshandbone/featured a vypadá to super! děkuji za případné nápady.
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    Ja baletim jak holubicka !
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MLADEE: Mají to na Hellspy
    MLADEE
    MLADEE --- ---
    neměl by náhodou někdo, nebo nevěděl kde stáhnout, tenhle film?
    Ballet 422
    http://www.ballet422.com/
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    Zdravím přátelé... Chci se zeptat, zda někdo nevíte, co mám dělat pro to, aby mi přišlo nějaké upozornění z ND, že jdou do prodeje lístky na představení XY... Mám registraci a tak jsem si myslela, že by taková služba mohla být v rámci registrace ale asi není že... Díky za info
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ráda bych spolupracovala jako fotograf s nějakou baletkou případně studentkou taneční konzervatoře. Byl by tady někdo takový?
    Aktuálně leda někde uvnitř, ale jinak bych ráda venkovní fotky v parku nebo u jezera ve stylu
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    PODFUCK: hmm, to je smutne "/
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Tak upřímně, pro mne docela zklamání. Asi hodinu mi trvalo uvěřit, že je to skutečně Moskevský balet.
    Jediná scéna a to ještě namalovaná skoro na prostěradle, reprodukovaná hudba v hrozné zvukové kvalitě, prostředí Kongresového centra taky moc atmosféře nepřidalo, výkony takový hodně vlažný - málo vášně... Labutí jezero ve Státní opeře mi přišlo a 50 % lepší.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Achjo, přímý přenos asi nebude což?
    SINDIPE
    SINDIPE --- ---
    PODFUCK: závist! Do Brna nepřijedou.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Tak jsem se dočkal. Už dnes večer! MOSCOW CITY BALLET, P. I. Čajkovskij LABUTÍ JEZERO

    N_I
    N_I --- ---
    mam dve vstupenky na Moscow city ballet na 4.12.2013 do KCP...kdyby nekdo chtel prenecham je za.....posta?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam