• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    DARION
    DARION --- ---
    Ano prosím, čím víc lidí přijde ještě během otvíračky, tím méně se lítá nahoru a dolů.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    taky bych to dala od šesti, i kvůli Darionovi je opravdu ohleduplnější, pokud chodí lidi na tu šestou :-)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    supdatuješ záhlavi a rozhodneš o tématu?
    VORIMA
    VORIMA --- ---
    HARALD: Určitě dej začátek na šestou. Taky to mám otestované na lidech a takhle to holt funguje.

    20.4. nemůžu, takže si to pěkně užijte a já se budu těšit na zpívání v květnu ;-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    kdyz to dame od sedmi, budeme se schazet v osm.
    testovano na lidech.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tak čtvrté Kotlíkaření bude 20.4. opět v Krakatitu.

    Otázka je od kolika. Zatím byly vždy od šesti, ale začali jsme se scházet až tak v sedm. Nedáme to rovnou od sedmi?
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    odrhovacky? pod to se schova kdeco
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Co máme za velké téma na příště? přejdeme lehce k folku nebo zůstaneme u kotlíkaření?
    NELDE
    NELDE --- ---
    Pokud přidáš Wabiho a Wabiho, tak by to mělo pro jedno hraní stačit, nezapomeň, že se nakonec skončí zasejc u těch už hraných.

    Jestli chceš přidat něco, co bude většina znát, tak tam nahoď pár od Matušky.

    Ad best of - doporučuji očíslovat stránky.
    HARALD
    HARALD --- ---
    [SERVER ERROR]
    HARALD
    HARALD --- ---
    [SERVER ERROR]
    HARALD
    HARALD --- ---
    [SERVER ERROR]
    HARALD
    HARALD --- ---
    [SERVER ERROR]
    HARALD
    HARALD --- ---
    Chystám se začít zpracovávat další várku zpěvníků. Zatím mám v plánu Wabiho Daňka a Hoboes (bry Ryvoly). A možná ještě něco.

    Zpěvníky z třetího kotlíkaření hodlám tahat do roztrhání, pak spíš než jejich reprint udělám výběr nějakých best-of, tedy to, co se uchytilo nejvíc. Bude to sice nakonec můj výběr, ale rád bych udělal průzkum co se některých písniček týče. Hodím sem pár hlasovacích příspěvků na toto téma.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    Seasick Steve - Treasures - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=_3RvUwebhfM
    AINEE
    AINEE --- ---
    GENEVIEVE: Ano, ano, to uz budu v Praze a prijdu si zakrakat s vami :)))))
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: Sobota byla dobrá, krize přišla v neděli - nebyl jsem schopen vytáhnout věci z levé kapsy (-;
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    PREBRAL: Díky moc :-)


    GENEVIEVE: jenom upřesnění, Třebíč je až poslední víkend v dubnu, tedy volné jsou dva prostřední :-)
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    GENEVIEVE: Nešly, ale opravil jsem to. Už by to snad mělo jít - pravá myš na obrázek, výběr velikosti.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    PREBRAL: dají se ty fotky nějak stáhnout? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam