• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    NELDE: A co tahle, tu nemáš v repertoáru?
    Pacifik - Až zatroubějí andělé - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=4r9yjx-j9r0
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    RENFRI: jestli můžeš, tak ji vezmi. Naši sežrala podobná příšera, která žere ponožky, účtenky od věcí, co chci reklamovat a zadání úkolů (nemůžu ji najít O.o) :-)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    jo a mam na ni nylonky, coz muze byt dobra zprava pro Neldeho....
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Existuje jista sance, ze dnes dorazim, vzala bych fletny, perkuse a mozna i ten klarinet, byt jsem mela zatim jen tri lekce :-D Ale urcite muzu brat kytaru, pokud by na ni nekdo hral, jen jsem z poslednich prispevku mela pocit, ze uz jich tam bude vic nez hracu... cili - mam?
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    dneska dorazím s basou tak v jedenáct, tak doufám, že to nezabalíte dřív.
    NELDE
    NELDE --- ---
    GENEVIEVE: Ten seznam nestačí? Ta džínová láska je duet, takže by to chtělo kluci a holky zpívat zvlášť.
    DRRAK
    DRRAK --- ---
    hlasoval bych pro pátek, ale anketa se se mnou nějak nekamarádí
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    NELDE: naučím se, házej další :-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    GENEVIEVE: A znáš Džínovou lásku?
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    Zpívat tentokrát asi moc nebudu, docela chraptím :/ (což je pro osoby s hudebním sluchem dobrá zpráva :D)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    jinak beru i flétnu, ale roky jsem nehrála, takže spíš někomu půjčím :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    já ráda budu zpívat, ale musí mi někdo potom půjčit slova, většinu z toho neznám, něco i jo. A taky budu obsluhovat... :-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    Z Pacifiku mám připravené: Velrybářská, Ptačí král, Tulácké Blues, Dál^3, Poraněný koleno, Tvůj čas, Oregon, Mississippi, Dobrej den, Všivá loď (holky nám), Tak šel čas, Jazzová píseň, Malý velký muž, Rožmberský rybník, Krysař a král, Trubadúr, Blátivou, Orion, Buď jak buď, Jaro nad Bretaní, Džínová láska, Hej kočí, Stopy sešlapanejch bot, První dáma country, Zlatý údolí.
    Ale je potřeba, aby zpívaly i slečny.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    NELDE: A aspoň seznam? Jako já tu flétnu vezmu, ale věci co sem v životě nehrála děsně slabikuju :) (no, kdyžtak ji někomu půjčím).
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: Dodám, že Pacifik mám 25 písní, namnožených na A3 (kvůli čitelnosti) včetně not, takže píšťalky a další nástroje vítané.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    ve čtvrtek jsem na škole v přírodě a budu strašně smutná želva, když bude čechomor a já tu nebudu :-(
    HARALD
    HARALD --- ---
    NELDE: Tak je to jasný. Ty Pacifik, já Redl. .-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    A už je v záhlaví vhodně zformátovaný Redl. Jdu tisknout....
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: OK, stejně většinu neznám.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NELDE: To je ve Wordovém dokumentu, který se upravuje podle parametrů tvojí tiskárny. Už mám PDF, které už těmito neduhy netrpí. Za chvíli ho sem hodím, jen co udělám poslendí kontrolu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam