• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    NELDE
    NELDE --- ---
    THURINGWETHIL: Tak zkus najít někoho, kdo bydlí poblíž ČM. V autobusu cestou do zpět se dá spát (proč vlastně nejedeš autobusem do Chrudimi?)¨
    A kotlíkaření končívá kolem půlnoci.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    NELDE: Já vím, že technicky to problém není, spíš mi šlo o to, že když zůstanu na Kotlíkaření tak, aby mi nebylo líto, že odcházím brzy, pak pojedu přes půl Prahy do míst, kde mohu přespat, a ráno z těch míst zase na čerňák na sedmou, zůstane mi na spánek pekelně málo času a sobota bude rušný den zahrnující mimo jiné činnosti, u nichž se nesoustředěnost fakt nevyplácí. Ale co, nechám si to projít hlavou a třeba zvítězí nezodpovědnost. :)
    NELDE
    NELDE --- ---
    THURINGWETHIL: Metro na Černý most jezdí ráno od pěti. I v sobotu. Takže to není problém se tam dostat, spíše vstát.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    HARALD: Problém je, že zrovna tenhle týden potřebuju být v sobotu ráno v Lbc, neb jedeme autem do Chrudimi (což bude fajn, protože určitě napadne sníh a bude mrznout) a varianty jsou buď bus v pátek v devět večer, což je brzy, nebo v sobotu v sedm, což zas nevím, kde bych přespala, abych se nějak alespoň částečně použitelná dostala na čerňák na tuhle hnus hodinu (navíc nevím, jestli by to prošlo). Jo a pak ještě varianta, že dojedu do Prahy autem, ale vlastně netuším, jetsli mi to stojí za ty komplikace, které by to přineslo )a ani nevím, jestli bych to měla z čeho zaplatit. :()
    Ale anžto nikdo ze zdejších lidí nic z toho řešit nemůže, berte to jen jako pláč na špatném hrobě.
    HARALD
    HARALD --- ---
    THURINGWETHIL: V deset se to zklidňuje. Končí se mezi jedenáctou a druhou, podle nálady.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    moc bych chtěla dorazit. Jednak mám Nohavicu ráda a pak bych potřebovala nějakou pohodovou relaxační akci. V kolik se tak obvykle končí?
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    NELDE: si je přineste a když je zahrajete a lidi se chytnou, přidají se později... stejně se zpěvník nepojede od začátku do konce, ale podle zájmu...
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    NELDE: Ne, jsme dva, ale asi to nestačí :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    NELDE: obě bych tam taky přidala :-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    To jsem fakt jediný, kdo chtěl přidat Možná se mýlím a Haleluja?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Upravený zpěvník Nohavicy na páteční Kotlíkaření.

    Doplněno cca 6 dalších písniček. Děkuju Steinovi za zaslání připomínek. :-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: opakuju si, a moc mi to nejde
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: no, nereknou nic a pripadne chyby opravi?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MICHAEL: Zapomněl jsem dodat "od Vysockého v Nohavicově překladu". :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jako oslavu příchodu z práce jsem dal dohromady akordy na Českého fouska. Jsem zvědav, co mi ostatní kytaristi řeknou na zápis akordů, protože jsem tam chtěl mít zaznamenány jak akordy, tak vydrnkávané basové struny a přitom to mít aspoň trochu čitelné.

    Zatím mám na to do listu ještě Přítel (jestlipak vzpomínáš si...), Pijte vodu, Stanice Jiřího z poděbrad. K ostatním se přihlásil maximálně jeden člověk.
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    KOMPAS: Myslím, že Nohavica Vysockého různě spontánně počešťoval! :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KOMPAS: Ovsem Voloda Vysocky take nemuze byt spatne...;-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    HARALD: Nikoliv, to je Píseň o příteli od Vysockého. Máme na mysli "Jestlipak vzpomínáš si ještě na ten čas" http://www.nohavica.cz/cz/tvorba/texty/pritel.htm
    HARALD
    HARALD --- ---
    Nemůžu z mobilu zareagovat na víc příspěvků, tak to píšu takhle hromadně:

    Přitel: je to taková ta "Řikal sis přítel můj ..."? Proč ne. Přidám.
    Grónská písnička .. Tím myslíte "my bychom umrzli, jim není zima"? nebo "Jdu po ledu"? Nebráním se jim, jen bych předtím dal jednoho až dva panáky :-)
    Kejklíře jsem už přidal, budou v další verzi
    Pijte vodu přidám.
    Láska je jak kafemlýnek ... přijde mi taková osobní Nohavicova. Nikdy jsem neměl chuť ji sám zpívat, byť se mi líbí. Je to víc zájemců o tuhle písničku?
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    HARALD: Ty, které jsem navrhovala já, si třeba pamatuju, že jsme všechny na Kotlíkaření zpívali a obvykle je dávalo poměrně slušné množství lidí. A třeba Přítel podle mě patří mezi ty opravdu dost známé. :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam