• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    jo, bylo to fakt super, díky moc! :-) no a nažhavte struny na poslední kotlíky v Krakatitu někdy před vánoci, na termínu se pracuje. :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Taky díky. Zase dost povedená akce. :-)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    bylo to super, písničky mi zní v hlavě celý ráno :)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    Toz dobre to bylo, dekuji vsem :)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    povedlo se :o))))))
    HARALD
    HARALD --- ---
    KOUMES: To taky hlídám děti. :-( Středy a pátky.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    MIFKAL:
    viola super

    a motivační vtip o violistech.

    Jaký je rozdíl mezi prvním a posledním pultem violové skupiny?
    Jeden takt ...
    Někdy až půl tónu ...
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Pátky jsou za mě osobně taky špatné dny, moc nebývám v Praze :/ Středy jsou velmi špatné dny.

    A teda dneska přitáhnu kamaráda, hraje na kytaru a violu, tak snad to neva :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    středy jsou fakt špatné dny. Stejně jako úterky. Na čtvrtky jsme si nějak zvykli, ne? A pátky jsou super bonus, ale pro spoustu lidí to taky znamená to, že na víkend často odjíždějí pryč...
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    HARALD: nebo středy, týden nemá jenom dva dny
    HARALD
    HARALD --- ---
    KOUMES: Pátky hlídám děti, tak to dávám na čtvrtky. Ale zkusím dát poslední krakatití Kotlíky na pátek...
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    HARALD: Zase čtvrtek?
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    MLEKAR_STEIN: Pokud bych měl někomu doporučovat čajovnu, kde se dá domluvit na akci typu Kotlíky, byla by to Šamanka v Hálkově (mezi Žitnou a Ječnou). Jediný problém je, že zavírají v jedenáct (spíš po jedenácté, ale ne o půlnoci).
    Na Cestě mají praktický salónek vhodný pro účely hraní a otvíračku do půlnoci, tak jsem se cítil povinen je zmínit. (A byl jsem tam v poslední době jen jednou, a místo karkade dostal narůžovělou vodu bez chuti a zápachu. Jo, asi se fakt neúnosně zkazili... Škoda.)
    Ale protože Harald má něco v plánu, je debatya čistě akademická. :)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    ALDARION: podotýkám, že do čajovny na cestě v současné době bych chodil s krajním odporem, neb se mě pokusili několikrát okrást na čaji. udělali mi takový výluh kvality pigi jemča jemnice a tvrdili jednou že je to assam a podruhé že je to darjeelling.
    nemluvě o tom, že jsou protivný.
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALDARION: Už máme nějaké prostory v merku. Kotlíky budou pokračovat. V Elysiu to nebude kvůli akustice.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    FIONOR: Je to smutný, ale je to tak...
    Určitě by se pak dalo ve srazech pokračovat v nějaké čajovně (v Šamance i Na Cestě se takové taškařice běžně pořádají, stačí se domluvit předem). Tam je nevýhoda kratší otvírací doby (do 11 resp. do 12) a nedostatku alkoholických nápojů.
    Stejně se bude dát domluvit i na Elysiu. Jen si nejsem jist, zda by se jim chtělo udělat to nekuřácké až do po půlnoci...
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Pak nebude Krakatit.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    HARALD: no... a pak nebude Krakatit nebo nebude hraní??
    HARALD
    HARALD --- ---
    Připomínám, že už tenhle čtvrtek zase poběží Kotlíkaření. Není určeno téma, hraje se co kdo chce. (V tomto směru velmi spoléhám na Mifku. :-)) Rádi vás tam všechny uvidíme. Pojďte si užít Krakatitu, dokud to jde. Toto hraní bude předposlední krakatitové. Poslední bude předvánoční s koledama.
    ADITU
    ADITU --- ---
    Zatim tak 70% sance, ale radeji jsem dala na FB "mozna"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam