• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    tak se pochlebte, já si na to nějak čas udělám
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MIFKAL: ježiš, na tu jsem úplně zapomněla :-(
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Tak jako 19. asi není dobré vzhledem k následující akci, ale jenom tak poznamenávám, že 12.12. je hrajlarpí předvánoční párty a přišlo by mi trochu škoda, kdyby se kryly. Pokud jako není jiná možnost, tak cajk, ale kdyby byl jiný den, taky bych se nezlobila.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Doufal jsem v pátek. :-( Zkusím s Darem najít nějaké řešení.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    DARION: Pak by se mozna nasel jeste jiny den, ne? Kdyz uz ty koledy s Haraldem a Mlekarem trenujeme...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    tak on by se určitě našel někdo jiný na obsluhu, ale je pravda, že to moc ráda obsloužím a těším se na to :-)
    DARION
    DARION --- ---
    GENEVIEVE: To je sice škoda, Renfri, ale Genevieve má naprostou pravdu. Ty dvě akce by neměly být po sobě. A kromě toho ji potřebuju, aby obsluhovala...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Jestli 12. tak 100% nebudu. :-(
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Jestli 19., tak budu hodně, hodně smutná. Moc prosím o 12., protože 19. máme katederní ples a kromě toho, že je to vždycky sranda, tak mám i nějaké společenské povinnosti k olomoucké sekci :-)
    A 12. je lepší, není to tak před vánocemi a poslední kotlíky v KRakatitu musí být mega akce, aby to dělalo čest všem minulým. A jako takové nemohou být den před rozlučkovou párty s Krakatitem, většina z nás by měla kocovinu a nepřišla by ;-)
    DARION
    DARION --- ---
    Momentálně to vypadá na poslední párty Krakatitu 20.12. Potom máme vánoční besídku 13.12. (Daysirova akce). Takže kotlíky jeden ze čtvrtků, 12., nebo 19. ?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    My jsme pak ještě měli autopárty s Daliborem Jandou u Nyemi v autě. Bylo to překvapivě dobré.

    (moc nechybělo a udělali jsme roadtrip do brna, ale naštěstí jsme se málo vyhecovali :) )
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    HARALD: vzhledem k pomeru tve a me velikosti stacilo :) A bylo to kvuli vodce :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALIANOR: Jsem párkrát lrhce plácnul. :-) už si ani nepamatuju proč.:-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GENEVIEVE:
    "...Že rozpůlené konce prstů od strun máš..."
    MARSYAS - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=bsht-Y-jVyU



    :o)))))))
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    HARALD: Ano, jeste ted me boli zadek .... diky ti, mas u me vodku :p
    ADITU
    ADITU --- ---
    rozhodně povedené :) díky všem!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    jo, bylo to fakt super, díky moc! :-) no a nažhavte struny na poslední kotlíky v Krakatitu někdy před vánoci, na termínu se pracuje. :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Taky díky. Zase dost povedená akce. :-)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    bylo to super, písničky mi zní v hlavě celý ráno :)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    Toz dobre to bylo, dekuji vsem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam