• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    ADITU
    ADITU --- ---
    HARALD: U mně osobně dobrý. Nebyla tu na minulý termín anketa? Než jsem se dostala k zahlasování, že dorazím, tak nějak zmizela, myslim.
    HARALD
    HARALD --- ---
    A ještě úprava. Vypadá to, že 7.2 to nejde, takže posun o týden na pátek 14.2
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: značně rozdrbaný a pokreslený nohavicův zpěvník je můj :-)

    díky, už jswem se s ním skoro rozloučil
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARALD: Doplnění: našel jsem datování toho strojově psaného Nohavicova zpěvníku. Je z roku 1986.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Z Krakatitu jsem před vyklizením odnesl značně rozdrbaný zpěvník Písně Jaromíra Nohavicy od A do Ž. Kdo ho postrádá, tak ať se mi přihlásí.

    A doma jsem našel HODNĚ starý Nohavicův zpěvník, psaný ještě na stroji, sepsáno, hádám, někdy před rokem 1995. Jsou tam i hodně staré písničky, včetně těch, které dnes už nehraje, všechny s akordama. Netuším, kde se u mě doma vzal. Nejspíš ho někdo někde zapomněl, nebo mi i věnoval, fakt nevím.
    Pokud máte pocit, že jste takový zpěvník vlastnili a postrádáte jej, rád ho předám. Pokud o něj máte zájem, napište a když se nepřihlásí majitel, je váš.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Poznamenejte si do diářů:

    Příští Kotlíkaření bude v pátek 7.2 v domečku vedle Sovových mlýnů na Kampě. GPS souřadnice jsou: 50°5'0.193"N, 14°24'29.005"E. Jako téma na úvod dáme opakování Spirituál kvintetu. A následně zase co kdo bude chtít. :-)

    Jdeme vyzkoušet nové prostory. Domeček budeme mít jenom pro sebe, ale de facto si jej pronajímáme od Domu dětí. Bude to znamenat 50 korun na osobu. Plus, musíme si přinést co kdo chce sníst a vypít. Varná konvice je na místě. Na druhou stranu, nebudeme nijak omezováni časem.

    KOUMES
    KOUMES --- ---
    GENEVIEVE: mohu poskytnout prostory, ale mohu pouze v ponděl a ve středu
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    je to Smetana, takže, samozřejmě, pekelně těžký :-)

    Slavnostni Sbor (Bedrich Smetana) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=AwXJs5Z4j9s
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    co nějaké setkání v lednu? ;-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MLEKAR_STEIN: suuuuure ;-)


    ADITU: tím se leccos vysvětluje. Ale oceňuji to nadšení a položení se do písně :-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    ADITU: ne, nemám. :o))))))))
    ADITU
    ADITU --- ---
    MLEKAR_STEIN: Zas tam máš překlep... ;)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    ALEXIS: v té velké sklenici byla VODA :-)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    MLEKAR_STEIN: ked si ju objednavas po pollitroch, tak fakt uz nie... ;)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    a ta vodka asi není až tak nealkoholická
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    specielně děkuji gobersovi za cílovou rovinku.
    písnička panák okurka je ale pekelný model. :o))
    ADITU
    ADITU --- ---
    GENEVIEVE: Nas zarny zpev neunesla Haraldova kytara, t.c. oprena o stul :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Děkuju vám za zazpívání!
    Hodně mě mrzelo, že jsem nemohla dneska přijít, ale Mongolsko je Mongolsko a dneska a zítra jsou zápočty, nedá se nic dělat. Ale vaše písnička mi udělala fakt radost (a mám pocit, že u toho někdo spadnul) :-)
    Tak se budu těšit na další kotlíky v nové lokaci :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Koledový zpěvník na zítra.

    Rozhodl jsem se tam dát plné verze koled. Pokud nebude nálada na 20 minut náboženských zpěvů, jsou tam vyznačené i zkrácené verze. ;-)

    HARALD
    HARALD --- ---
    Dávám dohromady koledy na zítra a uvědomuju si, že by to chtělo někoho s flétnou nebo houslemi. Renfri, která se chystala, bude bohužel mimo Prahu. Najde se někdo jiný s těmito nástroji?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam