• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MLEKAR_STEIN: suuuuure ;-)


    ADITU: tím se leccos vysvětluje. Ale oceňuji to nadšení a položení se do písně :-)
    ADITU
    ADITU --- ---
    GENEVIEVE: Nas zarny zpev neunesla Haraldova kytara, t.c. oprena o stul :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Děkuju vám za zazpívání!
    Hodně mě mrzelo, že jsem nemohla dneska přijít, ale Mongolsko je Mongolsko a dneska a zítra jsou zápočty, nedá se nic dělat. Ale vaše písnička mi udělala fakt radost (a mám pocit, že u toho někdo spadnul) :-)
    Tak se budu těšit na další kotlíky v nové lokaci :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Koledový zpěvník na zítra.

    Rozhodl jsem se tam dát plné verze koled. Pokud nebude nálada na 20 minut náboženských zpěvů, jsou tam vyznačené i zkrácené verze. ;-)

    HARALD
    HARALD --- ---
    Dávám dohromady koledy na zítra a uvědomuju si, že by to chtělo někoho s flétnou nebo houslemi. Renfri, která se chystala, bude bohužel mimo Prahu. Najde se někdo jiný s těmito nástroji?
    HARALD
    HARALD --- ---
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    jak se hraje jazz
    ten chlap to tak neuvěřitelně umí
    Joe Pass Hot Licks 2006 - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=u7mqDYTLGzI
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Přátelé a kamarádi,
    Krakatit bude opravdu s koncem roku končit a tudíž je potřeba se řádně rozloučit (a taky zbavit Krakatit opravdu všech zásob) :-)
    Rozlučková párty se bude konat ve čtvrtek 19. prosince. Doufáme tedy, že přijdete :-)
    [ Rozlučková párty v Krakatitu / partyparty / 19.12.2013 / CR - Praha - Krakatit ]

    událost i na fb
    https://www.facebook.com/events/214377595409242/?notif_t=plan_user_joined

    (řekla jsem si, že to šoupnu i sem) :-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    když bude to vánoční kotlíkaření, tak jsem si dovolil napsat jeden čtyřhlas pro kotlíky.
    tak si rozeberte hlasy podívejte se na to a pak si to zapějem.
    :o))))
    http://i.nyx.cz/.../99/1099081_f2c02c45cd669947dcd0.wav?name=%C5%A1t%C4%9Bdrej_ve%C4%8Der_nastal.wav

    HARALD
    HARALD --- ---
    Je to tak. Uvidíme se 17.12. Název upravím asi až v pondělí.
    DARION
    DARION --- ---
    Ty bláho, Darion tím očividně nic nemyslel, asi něco začal psát a zapomněl na to... Ale platí úterý 17.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Darion tím podle mě myslel, že to vypadá, že poslední krakatití kotlíky by byly 20. prosince :-D
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    ?
    DARION
    DARION --- ---
    20.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Vypadá to na úterý 17.12.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    DARION: Mám čas obsluhovat o víkendu 13.-15. 12. (Předtím je Fénixcon a po něm je slunovrat.)
    DARION
    DARION --- ---
    Už jsem to psal v klubu Krakatitu - rád vám s Kotlíky vyjdu vstříc a udělám vám prodlouženou, kdykoliv jen trochu budu moct. Pokud jsou problémy s těmi čtyřmi termíny, zkusme jiné, kterýkoliv den v týdnu. (Víkend je složitější, ale pokud bude obsluhující, mohlo by to jít taky...). Od 10.12. pondělí, kdy je v Krakatitu jakýsi křest, by to mělo jít až do 18.12. (Plus 19., ale to už tady byly vyjádřeny přání, aby to tehdy nebylo.) Pomůže to nějak?
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    jedna motivační s R&B houpačkou
    :o)))))))
    Zuzana Navarová Zatím hodně pus - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=LECSkxIadQo
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Od devátého do dvacátého bude tolik jiných párty, schůzek a předvánočních srazů, že je asi marné se tím nějak víc zabývat...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    tak se pochlebte, já si na to nějak čas udělám
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MIFKAL: ježiš, na tu jsem úplně zapomněla :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam