• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    IORETH: hele, já navrhoval hořela lípa :-) tak doufám, že to zohledníš :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Neprovokujte, nebo vám pošlu Valentinku :-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    Či "já měl svou milou a moc jsem o ni stál, až přišlo psaní, ať na ni nečekám,..."
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: Ono je toho více i od SQ - třeba Ach lásko má sladká, jak mám ti to jen říct, každá chvíle je krátká a já nemám víc... (Krutá válka).
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Jen zahlídli svět, to zkušenost tvrdá, tak málo se, tak málo je lásky?
    HARALD
    HARALD --- ---
    NELDE: Zahrajeme Krásnou růži, to musí stačit. A tu bychom hráli i kdykoliv jindy.
    ADITU
    ADITU --- ---
    NELDE: Jenom to ne...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    NELDE: zamilované písničky? třeba hořela lípa hořela?
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: To máš špatné téma - měly by to být zamilované písničky (-;
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    aktivně jsem se toho ujala :-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    možná by bylo dobrý udělat událost na FB?
    IORETH
    IORETH --- ---
    Hurá, vypadá to, že bych mohla po dlouhé době dorazit (i s kytarou) :-)
    RENFRI
    RENFRI --- ---

    Kotlikareni dne 14.2. na Kampe se zucastnim?

    21 hlasy od 21 respondentů

      ADITU
      ADITU --- ---
      HARALD: U mně osobně dobrý. Nebyla tu na minulý termín anketa? Než jsem se dostala k zahlasování, že dorazím, tak nějak zmizela, myslim.
      HARALD
      HARALD --- ---
      A ještě úprava. Vypadá to, že 7.2 to nejde, takže posun o týden na pátek 14.2
      MLEKAR_STEIN
      MLEKAR_STEIN --- ---
      HARALD: značně rozdrbaný a pokreslený nohavicův zpěvník je můj :-)

      díky, už jswem se s ním skoro rozloučil
      HARALD
      HARALD --- ---
      HARALD: Doplnění: našel jsem datování toho strojově psaného Nohavicova zpěvníku. Je z roku 1986.
      HARALD
      HARALD --- ---
      Z Krakatitu jsem před vyklizením odnesl značně rozdrbaný zpěvník Písně Jaromíra Nohavicy od A do Ž. Kdo ho postrádá, tak ať se mi přihlásí.

      A doma jsem našel HODNĚ starý Nohavicův zpěvník, psaný ještě na stroji, sepsáno, hádám, někdy před rokem 1995. Jsou tam i hodně staré písničky, včetně těch, které dnes už nehraje, všechny s akordama. Netuším, kde se u mě doma vzal. Nejspíš ho někdo někde zapomněl, nebo mi i věnoval, fakt nevím.
      Pokud máte pocit, že jste takový zpěvník vlastnili a postrádáte jej, rád ho předám. Pokud o něj máte zájem, napište a když se nepřihlásí majitel, je váš.
      HARALD
      HARALD --- ---
      Poznamenejte si do diářů:

      Příští Kotlíkaření bude v pátek 7.2 v domečku vedle Sovových mlýnů na Kampě. GPS souřadnice jsou: 50°5'0.193"N, 14°24'29.005"E. Jako téma na úvod dáme opakování Spirituál kvintetu. A následně zase co kdo bude chtít. :-)

      Jdeme vyzkoušet nové prostory. Domeček budeme mít jenom pro sebe, ale de facto si jej pronajímáme od Domu dětí. Bude to znamenat 50 korun na osobu. Plus, musíme si přinést co kdo chce sníst a vypít. Varná konvice je na místě. Na druhou stranu, nebudeme nijak omezováni časem.

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam