• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: v ředění prosazuji, netvrdím přímpo homeopatii, ale kurz... :-)


    GORDHART: víš jak je to těžký :-) je tam v podstatě jedinej akord hranej v osminách. to je peklo zahrát to, aby to nekulhalo :-)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Dobré to bylo!

    Podporuju myšlenku anglického večera a rovnou přihazuju něco, co tam nesmí chybět!

    Ray Charles - Hit The Road Jack (Original)
    https://www.youtube.com/watch?v=0rEsVp5tiDQ
    HARALD
    HARALD --- ---
    Díky všem. Bylo to pěkné, bylo to velkolepé, bylo to tak intenzivní, až toxické. Až tenhle výběr probereme a rozředíme, tak to bude dokonalé. :-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    poprosil bych o seznam písní Radůzy ke hraní.

    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    OLAPH: za branku pořádně zabrat, poprvé jsem na tom narazil :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    OLAPH: Dostaneš se dovnitř.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Já se už těším, jen to nebudu táhnout moc dlouho, z afterpárty po maškarádě jsem se domů dostal ve čtyři a nějak se to podepisuje na mých dnešních pracovních výkonech... :)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Ha dorazím. pozdě, ale dorazím. Dostanu se dovnitř nebo mám někomu zavolat?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    MLEKAR_STEIN: první akord, co mě táta naučil a jediný, co si doteď pamatuju!
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tak už zítra, těším se na vás a přihazuju zpěvník. :-)

    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    trénuju cikánský géčko :-)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Já to taky nevidím. Dolaďuju byt před stěhováním. Možná dorazím nějak později.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Bohužel nedorazím, užijte si to :-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    těším se.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Vytvořil jsem událost, aby se těm, kdo chtějí dorazit, to také připomnělo. Prosím, dejte vědět, kdo dorazíte kliknutím v události.

    [ Kotlíkaření na Kampě - Písničky od táboráku / partyparty / 15.5.2014 / CR - Praha - Kampa - domeček vedle Sovových mlýnů (U Sovových mlýnů 3) ]
    NELDE
    NELDE --- ---
    OLAPH: Táborová verze je v češtině (-;
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    NELDE: house of a rising sun hrajeme pravidelně v potématovém eng bloku :)
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: Velrybářská výprava
    Možná bych ještě vyhodil Rangers a Greenhorns, tak by to bylo téma na samostatný večer. Ono z jednoho LP od Greenhornů (Písně amerického západu http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/greenhorns-11332/pisne-americkeho-zapadu-45418 ) tam máš hned několik písní (-; a další by se daly doplnit do repete Greenhornů (možná přidat KTO: Buráky, Jaro na Aljašce, Zrádný banjo, Rodné údolí, Zuzana, či Fešáky: My čekali Jaro,...)
    Přes Pláně
    Červená řeka
    Jessy James
    Drnová chajda
    John Hardy
    Hardy
    Další od Greenhornů, které tam máš:
    Když náš táta hrál
    Oranžový expres
    Rovnou jó tady rovnou
    Zatracenej život

    Jinak Ruty Šuty jsme měli hrát u Kida (a tuším nehráli).
    A přidat můžeš Alkohol (Já mám bol...), Chodím po Brodwayi, Dům u vycházejícího slunce, Jackovu píseň, Jimmy Lackland, Nebeští jezdci, Okoř, Tisíc mil, Zlatokop Tom.
    A měli bychom začít Vlajkou a končit Rosou na kolejích (-;

    HARALD
    HARALD --- ---
    Zítra začínám připravovat zpěvník na čtvrtek, tak máte ještě možnost jej ovlivnit. Hlasujte TADY. Případně se ozývejte s vlastními návrhy.

    THURINGWETHIL: Žalmana (Jdem zpátky do lesů) bych chtěl dát jako samostatné téma a Petra Nováka (Povídej) pak jako jeden z taháků 60 let. Červenou řeku ti tam přihodím. :-)

    NELDE: Máš pravdu, Hoptropáky vyhodím, stejně jako opakované Ryvolovky. Co je tam od Pacifiku? Nejak si jich tam nejsem vědom.
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: Doporučoval bych z toho seznamu vynechat Hop Tropy, protože to je téma na celý večer. Rovněž Ryvoloviny a Pacifik - ty můžeme zopakovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam