• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    jediný, co bych rozhodně vynechal je samostatná noc na karlštejně. a kvílivou píseň o vzdávání se trůnu vyloženě nesnáším. asi jako nedvědy.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    A hlavně mi přišlo, že nikdo nechce nenápadně konvertovat kotlíky na angličtinu, ještě včera jsme přece říkali, že to uděláme jako jedno z témat, ne? :)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Nic proti. tvoje akce. ale po eng je evidentně poptávka. Kdyby tě to štvalo moc, tak udělám od kotlíků oddělenou eng akci, ale já hraju rád obojí, tak mi to přijde škoda dělit.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dosavadní zpěvníky hodlám zkonsolidovat do další verze Velkého zpěvníku. Pojďme dát anglické někdy potom.

    Btw, nerad bych, aby se Kotlíky změnily v čistě anglické zpívání. Dát to jednou, ok, ale chci držet jako obvyklou řeč písní češtinu.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Plus když se nebudou hrát cajdáky od ohně, tak bych se nebál dát vědět i Vlkovi. Co vy na to?
    NELDE
    NELDE --- ---
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    OLAPH: Hallelujah, Knockin' on heavens door, Hurt, Stand by me (!!!!), Nějakýho Ježíše, Always look on the bright side of life, creep od kornů, nějakýho simona a garefunkela (cecilia třeba).
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    ok. Beru si na starost eng rock/pop/oldies. Nahazujte pls, co by tam nemělo chybět, pak přihodím něco za sebe a zanketuju to, ať má každá víc lidí ochotných ji zpívat/hrát. Asi bych tam klidně zahrnul i eng muzikály (asi ne celé, ale nějaké ty pecky z nich). Rozdělit na víc témat to můžeme vždycky.

    Tím netvrdm, že tohle téma musí být příští, ale začnu to dávat dohromady.
    ADITU
    ADITU --- ---
    Muzikály mě napadly včera po cestě na Kotlíkaření (poslouchala jsem zrovna My fair lady :)), takže já jsem jednoznačně za témata jak anglický rock/pop/oldies, tak i muzikály (česky/anglicky, jak je libo).
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Jsem pro Beatles, S&G a spol, proste anglicky vecer a i pro Raduzu a vcera cestou domu me napadlo, jestli by byl treba zajem o pisnicky z nejen filmovych muzikalu, proste Noc na Karlstejne, Starci na chmelu, Kdyby tisic klarinetu, Rebelove az treba po West Side Story, Bidniky, co ja vim treba i ty Kocky a tak...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GORDHART: no tak pro olapha jsou talhe písnička jenom čtyři kila posobě a moc tam nevymyslíš, když nechceš zkazit krátkej walking bass, na kterým je postavenej výraz písně :-)
    ale uznávám, že to aspoň není na prázdnejch strunách.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    MLEKAR_STEIN: Přišlo mi právě, že by to mohla bejt sranda i pro Olafa, kterej se místy tvářil trochu znuděně, když tam drnkal do jedný struny :))
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GORDHART: už to trenýrkuju
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    MLEKAR_STEIN: ber to jako výzvu! :)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: v ředění prosazuji, netvrdím přímpo homeopatii, ale kurz... :-)


    GORDHART: víš jak je to těžký :-) je tam v podstatě jedinej akord hranej v osminách. to je peklo zahrát to, aby to nekulhalo :-)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Dobré to bylo!

    Podporuju myšlenku anglického večera a rovnou přihazuju něco, co tam nesmí chybět!

    Ray Charles - Hit The Road Jack (Original)
    https://www.youtube.com/watch?v=0rEsVp5tiDQ
    HARALD
    HARALD --- ---
    Díky všem. Bylo to pěkné, bylo to velkolepé, bylo to tak intenzivní, až toxické. Až tenhle výběr probereme a rozředíme, tak to bude dokonalé. :-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    poprosil bych o seznam písní Radůzy ke hraní.

    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    OLAPH: za branku pořádně zabrat, poprvé jsem na tom narazil :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    OLAPH: Dostaneš se dovnitř.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam