• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    THURINGWETHIL: Já jako už mám volný jenom jeden srpnový víkend, ten 23.-24. a pokud by to vyšlo na jiný, tak bych se hodně přimlouvala i za pražské kotlíky, protože by mě mrzelo si už ani jednou nezazpívat před odjezdem :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    OLAPH: souhlasím :-)!
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    a neuděláme dvoje? jedny výjezdní a jedny pražské...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    21. nebo 22. nemuzu urcite. 28. je v pohode, 29.8. bych musela prijet rovnou ze sluzebky, ale i to by slo, vcetne prespani.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    VILDAZ: Je možné hodit v podstatě kdykoli kohokoli autem do Mělníka, z nějž jsou spoje do Prahy vcelku dobré.
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Prosím o rozhodnutí co nejdříve, pátek by pro mě asi byl "možná" v sobotu v 10 mám směnu v laborce. Teoreticky by tam kolegyně mohla být déle, ale musel bych domluvit a bude záležet na spojích.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    HARALD: Samozřejmě, přespání je možné, je tam minimálně 7 postelí a mnoho místa na zemi. :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    THURINGWETHIL: To by asi znamenalo pátek, protože přespání. Bylo by to možné?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    radši bych zase prahu, spis mi to vyjde :-) 21. cajk, 28. slabší :-) ale možné.
    IORETH
    IORETH --- ---
    THURINGWETHIL: Prodlužku (cca 4m) když tak vezmem :-).
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    OLAPH: je tam (myslím) hodně dlouhá prodlužka a je možno proud dotáhnout z chalupy, takže ano, pravděpodobně je.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    THURINGWETHIL: a je tam u ohně proud?
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    Nechcete udělat sprnové kotlíky výjezdní? U ohně, u nás na chalupě (obec Dobřeň, na Kokořínsku).
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Vzhledem k poslední šanci bychom si měli připravit a naposlouchat Dudy v Edinburku :)

    Spirituál kvintet - Dudy v Edinburku.mp3 | Ulož.to
    http://www.uloz.to/xx5BVaa/spiritual-kvintet-dudy-v-edinburku-mp3
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    HARALD: 28. si už v práci nějak uhádám, 21. jsem v tahu na Baťáku. V tom lepším případě nad hladinou :)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    [SERVER ERROR]
    HARALD
    HARALD --- ---
    MIFKAL: Dobrý nápad. Některý čtvrtek 21.8 nebo 28.8 by mi sedly.
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Budeme ještě někdy v srpnu kotlíkat? Přiznám se, že by mě to potěšilo :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Chtela bych poprosit o jednu vec, jestli by se do zahlavi nemohlo dat, ze kdyz se hraje na Kampe, tak se prispiva 50,- na cloveka na pronajem. (platim 800,-) Doted jsme to vzdycky nejak slozili, i kdyz nekdo proste odesel a nezaplatil, ale ted naposled jsem to musela doplatit sama, a hlavne hodne lidi bylo vlastne prekvapenych, ze se neco plati, ze nemaji nic nebo v drobnych 40,- kc a podobne... Rada pripravim obcerstveni kdyz muzu, rada vyjednam terminy, ale chci se vyhnout neprijemne situaci, ze doplacim pronajem a jeste mam blby pocit, ze z vas taham penize. Diky za pochopeni.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Podle této zprávy http://praha.idnes.cz/...ve-parkovaci-zony-fn2-/praha-zpravy.aspx?c=A140724_2084796_praha-zpravy_bur bude Zborovská a celé území přiléhající k Praze 1 od podzima parkovací zónou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam