• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    MICA
    MICA --- ---
    Mimochodem řešil jste někdo clo u tiskárny? Našel jsem, že TARIC CZ kód pro tiskárny bude nejspíš
    8443321090 a podle webovek celní zprávy je clo 0% a tudíž budu muset cálovát jen DPH.
    Máte zkušenosti se clením 3D tiskárny?
    MICA
    MICA --- ---
    GIOMIKY: Jojo mám objednáno (Pro verzi) :D
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    O tomhle ted mluvili na Bloombergu.
    Solidoodle
    http://store.solidoodle.com/
    Druha generace se da poridit pod 500$.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    AXTHEB: křivé Z, to jsem měl taky. Než mi došlo v čem je problém, málem jsem se vzteky kousl do zadku :-)
    MICA
    MICA --- ---
    Hmm, vlastně v evropě bude s nemetrickou technikou asi pruda. Achjo :D
    MICA
    MICA --- ---
    Nebo je to neřešitelnej problém? :)
    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: No s tim, že budu muset vylepšit Z osu a přidat větrák k extruderu jsem počítal.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MICA: Nevim, nikdy sem se o solidoodle nezajimal, jenom mi sem tam neco utkvelo v hlave z IRCu a G+. Pro mne solidoodle = banding problem.
    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: Čím je tohle způsobený? Zas nadruhou stranu mi nedělá problém cokoliv opravit nebo dodělat
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MICA: Je to levny a dostanes za co sis zaplatil.\

    MICA
    MICA --- ---
    GHORMOON: Hotový zařízení. Rozsah 6x6x6" mi stačí a chci tisknout hlavně ABS
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    MICA: za tech 1000$ chces mit soucastky, nebo rovnou (skoro) hotovou tiskarnu?
    MICA
    MICA --- ---
    Máte někdo nějakej názor na tuhle tiskárnu?
    Solidoodle 2nd Generation - Expert
    http://store.solidoodle.com/index.php?route=product/product&path=59&product_id=131
    Chtěl bych se vejít do 1000 USD včetně poštovnýho a DPHčka, což Solidoodle splňuje.
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    version 1.0.1 -dev-
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    zdar, nevim jakou mam verzi. Kdyz to spustim jako graficke rozhrani tak to tam nikde nenajdu a pres terminal zatim nevim jak to zjistit.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    A vyexportuj konfigurak a ukaz nam ho.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ZELENY_CAJ: Jkou mas verzi slic3ru?
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    Zdravim, presel sem na ubuntu a nainstaloval slicer. Mam nastaveno solid layers top 4 bottom 4, ale pri tisku mi natiskne jen prvni vrstvu na sklo (tu kterou tiskne pomalu) a ty dalsi nejede solid, ale uz normalne rectilinear infill. Tzn kdyz to pak sundam, tak je tam na spodni strane tenka vrstva podobajici se folii, pres kterou jde videt dovnitr modelu, ale vrch je zakoncen nepruhledne, vice vrstvama. Nevite nekdo kde je chyba?
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    AXTHEB: tak to mu pomuže jen onkel gogel.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JENIIK: On potreuje nahrat arduino bootloader do chipu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam