• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    používání, stavba, zkušenosti, rady, nápady, prostě cokoliv této technologie budoucnosti.
    rozbalit záhlaví
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    MICA: koukam, ze tisknuty casti jsou z PLA.. to se nedivim, ze se ti tam neco teplem ohlo :)
    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: Totok?







    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MICA: Nafot prosim druhej konec osy s vozikem.
    MICA
    MICA --- ---
    AKA_THE_A: Ložiska jsou asi v americe tabu. Nakonec jsem náhodným povolováním a utahováním dosáhnul vůle +-0.1 mm. Což je asi celkem ok.
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    MICA: na čem drží ložiska (pokud tam vůbec nějaký jsou :P) který napínaj ten řemen?
    Tipuju že jeden bod je motor samotnej, jak vypadá ten druhej?
    MICA
    MICA --- ---
    JENIIK: Nic neprokluzuje.

    Zvláštni je, že když jsem řemeny povolil (nejsou napnuté jak struna), tak šišojdovost je výrazně nižší (ještě nemám dotisknuto abych to změřil).
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    MICA: tak to ti asi prokluzuje rolna, nicht wahr?
    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: Nemají o co. Vůle nemizí, i když jsou napnutý jak struna :(
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MICA: Asi tak na C :) Nedřou ti ty řemeny někde?
    MICA
    MICA --- ---
    Jak moc napínáte ozubené řemeny? Nedaří se mi na Solidoodle na Y ose vychytat vůli a místo kružnic mi to tiskne šišojdy :-/
    MICA
    MICA --- ---
    Tak roztavení dílu opraveno. Bohužel mám rozebranou CNC frézku, tak jsem se s tim musel bastlit ručně, ale i tak to vypadá, že to takhle bude ok



    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: Win 7 x64 Ultimate, musim ale uznat, že poznámky vývojářů o špatný replikovatelnosti jsou celkem oprávněný :))
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    os?
    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: Jojo, dělala to 1.0.0 i 1.0.1
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    To je slic3r z http://slic3r.org/, aktualni?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Jinak to, ze GTK neda vedet o zmene hodnoty je zjevna indikace toho, ze slic3r je bastl ;)
    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: No většinou se to ukláda i když je focus na input, ale občas tomu přeskočí a někdy to neukládá ani když unfocusnu.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MICA: A kdyz pred ulozenim kliknes do jineho input elementu, tak se hodnota ulozi?
    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: Změnim hodnotu, dám Save, hodnota se změní zpět na předchozí a nic se neuloží. Žádná chybová hláška, nic = bastl. https://github.com/alexrj/Slic3r/issues/628 "sounds like a GTK issue, closing for now" :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MICA: Neni to bastl, rozbil sis to sam.
    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: Netušim. Teď už zas ukládá. Boha to je bastl :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam