• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    SPM
    SPM --- ---
    VISOPIMUS: asi i na matroši... já ABS posílám na 225C a IMHO docela ok (když pominu tu zasekávající se kruhovou díru :)) ).
    MICA
    MICA --- ---
    QNEDLEEQ: To bude spíš vůlema v řemenech než vypadávajícíma krokama
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    taky mam pla na 230 a nesmrdi nijak ... pritom cina :)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    QNEDLEEQ: ja davam pla na 230 a abs na 260. asi zalezi na trysce taky :) Abs od pla poznas jednoduse. kdyz to tisknes, smrdi to jako spalenej plast nebo spis jako spalenej cukr? :D Kdyz plast, je to abs, kdyz cukr (nebo to nesmrdi) tak pla :)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    QNEDLEEQ: btw: co to mas za matros? tohle je ABS? vypada spis jako PLA tim, jak je lekskly...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    QNEDLEEQ: To nejsou vypadly kroky, to je backlash. Bud mas blbe vypnuty remeny, nebo ti to nekde drhne v pojezdu.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    To je dost hezky, imho to bez potizi da bridge pres celou plochu.
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    QNEDLEEQ: kdyz mas spatne pomer tak mozna pohrat s krokama ...
    MICA
    MICA --- ---
    CHIX: Zatim jen do čtyř vrstev a bez BGAček (Třeba teď jsem na starý kolena dělal diplomku která vypadala nějak takhlenc http://i.imgur.com/aS0suXM.jpg ). Brzo mě ale čeká víc vrstev a BGAčka :D

    Sorry za OT :D
    CHIX
    CHIX --- ---
    MICA: nice. co delas v altiu ?
    MICA
    MICA --- ---
    CHIX: Já mám Space Navigator bez toho kokotince kolem, jenom jog a je to fakt pecka. Práci v Altium Designeru si bez něj už ani nedovedu představit.
    CHIX
    CHIX --- ---
    AXTHEB: pry je to in kreslit s tim jogem.. za ty prachy bych si radsi poridil wespu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CHIX: To je video z youtube, co mi prostalo v G+ kanale
    CHIX
    CHIX --- ---
    AXTHEB: to je tvoje pracpviste? zajima me ten kontroler..
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GANDALFSEDY: Vnimej B+ jako bugfix na B, ono to melo dost velky naroky na napajeni a tak s tim byly prilis casto potize.
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    SPM: tak taky to obcas omrknu na ebay ale zatim sem nejaky prodeje pouzitejch moc nevidel, uvidime jestli se ted neco zmeni, mam je 4 vcetne jednoho puvodniho made in china (256mb model) a nejak se je prodat nechystam asi sem extrem :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GANDALFSEDY: Ne slevnovat novy, ale lidi budou prodavat svoje stary, upgradovany
    SPM
    SPM --- ---
    GANDALFSEDY: asi plánovali dobře, stačil jsem asi 8 B+ koupit :) prostor bude imho u těch použitejch, co bude teď každej, co si myslel že tim nahradí desktop, prodávat :)
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    AXTHEB: sice nechapu jak to planovali ze vydaji b+ za stejnou cenu jako b, a hned vydaji "4x" rychlejsi 2 za stejnou cenu, nicmene nemyslim ze se budu slevnovat, spis se mrknout po cnskych kopiich tam se da mozna nejaka stovka usetrit nicmene uz je to tak levny ze zase tolk prostoru na levnejsi myslim neni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam