• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: No, v Rhinocerosu je ten model ok a nefungoval ani když jsem ho přeuložil
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MICA: No jasně, ten model je vadnej. Když se v záložce Plater podíváš na Manifold: tak se dozvíš že error.
    tady: https://netfabb.azurewebsites.net/ ti ho opravěj.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ukaž stl.
    MICA
    MICA --- ---
    Nemáte tip proč Slic3r tak kraví? Zkoušel jsem STL přeuložit a také nejnovější stable verzi Slic3ru a chyba se objevuje stejně
    Nemáte tip na nějakej méně prdelní soft, než je Slic3r?





    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    GANDALFSEDY: pravda :)
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    VISOPIMUS: pak uz jen zalezi na tom jestli je abs nalepeny na extruder a pla na abs nebo je abs na pla ... v jednom pripade to pujde lip nez v druhym ... :)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    GANDALFSEDY: koupel v acetonu ti odstrani jenom abs, ne pla prece...
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    QNEDLEEQ: je mi jasné, že to zařízení není určené ke snímání odražených UZ vln, nicméně UZ by asi ke skenování použít šel, jen laser už bude přesnější... takže to byl jen vtip.)
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    QNEDLEEQ: nešla by použít jako skener? :D
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    QNEDLEEQ: koupel v acetonu by mohla zabrat
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    QNEDLEEQ: to by slo aji jednoduseji, ci? od jakyho materialu je to zadrbany?
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    QNEDLEEQ: urcite tam nacpat pujde, ale proc by mu to delali? :)
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    AXTHEB: nehledě na to, že podle kickstarteru mají dodat 6588 tiskáren za cenu 1M1, tj. skoro přesně za avizovaných $179 - včetně R&D a certifikací
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOM: je jich aspoň devět. A to že díky produkčním zpožděním nezbude na jídlo a tudíž projekt krachne je běžné
    TOM
    TOM --- ---
    AXTHEB: jj, vždyť jsem psal, že mimo jiné i díky THERIDANEovu komentáři mi dochází, že asi nebude.
    Jak psů? Prezentují se jako tři lidi. S milionem dolarů to imho můžou rozjet bez těžších problémů. Časové zpoždění je myslím celkem obvyklé = není důvodem ke konkurzu.
    Tím je neobahuju, jen.. upřesňuju :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOM: Nebude. Ta masina je tak strasne osizena, ze to o moc lepsi nebude.
    K tomu jeste sice maj ted megadolar, ale musej udelat spoustu masin za kratkej cas (protoze je jich jak psu, takze maj velky mesicni naklady), takze staci jedna cinska fabrika co jim nedoda vcas a potrebny kvalite to co potrebujou a sou v prdeli jak bata s drevakama, resp. v konkurzu. Viz Makibox.
    TOM
    TOM --- ---
    AXTHEB: tak.. pro lamy jako jsem já je to obhajitelné jejich omluvou (přímo u popisku videa), že se jedná o prototyp, a že v sériovce bude všechno OK.
    Ale to co píše THERIDANE většina průměrných backerů jentak nezjistí.
    Snad jsem si v komentáři "zní to jako pohádka" nechal dost prostoru pro skepsi... ;)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    AXTHEB: a hlavne taky proc to nesmyslne zastavuje, prijde mi to strasne pomaly :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOM: Na tomhle videu (jejich propagacním) je vidět, jakej je to shit. https://vimeo.com/124113151
    Od začátku kdy to dělá "rovnej" pohyb dolů a třese se to jak rosol až po to jak hrozivě vypadá výrobek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam