• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    REDGUY: Nepokouše. Já teda používám epsilon, protože ve větších modelech pak je tolik artefaktů, že je preview k ničemu.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    N00bskej dotaz na modelovani:

    OpenSCAD 2015.03-1. Nejak mi unikl rozdil mezi Preview a Render, takze kdyz jsem koukal na Preview, videl jsem spoustu artefaktu v situacich typu
    difference() {
        cylinder(d=10);
        cylinder(d=5);
    }
    

    kdy horni a dolni okraj ty diry neni ciste vyriznutej, a ja si rikal no jo, nejaka blba zaokrouhlovaci chyba, takze jsem vsechny diry zvetsoval o nejaky malinky epsilon, aby byly cisty. Coz funguje, ale (a) je to oser, (b) hadam ze to muze zbytecne zkomplikovat model.

    No, a ted jsem zjistil, ze Render (a tim i naslednej export do STL) to vykresli spravne i bez epsilon. Duh. Skvele, nemusim se srat s epsilonama. Nicmene, trochu mi to vrta hlavou - muzu se fakt spolehnout, ze render (a export do STL) opravdu vsechny tyhle okrajovy situace zvladne spravne? Kdyz delam differenci, kde hranice diry je presne na hranici telesa, muze se stat ze tam zustane tenouckej zbytek materialu? Aby me to nekdy v budoucnu zbytecne nekouslo do zadku.
    MY5T3RI0
    MY5T3RI0 --- ---
    QNEDLEEQ: jj byl jsem docela prekvapen .. prijela zasilka domu a tech remenicku mi poslali zdarma asi 20 :D
    MY5T3RI0
    MY5T3RI0 --- ---
    tak mi JRC posle 3ks zdarma .. takze vyreseno :P
    MY5T3RI0
    MY5T3RI0 --- ---
    QNEDLEEQ: jj lepil jsem to .. ale skoro se to neotoci v ose Y .. nevim jestli motor ten pojezd utahne az to dostavim .. pro osu X jsem prave taky lehce pribrusoval .. ale i tak se mi to povedlo rozlomit pri pasovani druhyho loziska :D .. no holt jemne zachazeni :D
    MY5T3RI0
    MY5T3RI0 --- ---
    zdravim, byl by nekdo schopnej mi vytisknout tenhle dil 4x ? jedna se o remenici pro Rebel 2 .. nasazuji se do toho loziska docela na fest a mym jemnym pristupem jsem obe remenice dojebal ..


    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    první film vytisknutý na tiskárně :-)
    Watch: The ‘World's First’ 3D-Printed Movie Made Entirely With 2,500 Objects - DesignTAXI.com
    http://designtaxi.com/.../Watch-The-World-s-First-3D-Printed-Movie-Made-Entirely-With-2-500-Objects/
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SUMI: Já bych si řekl 4000 a bylo by to asi tak za týden
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    QNEDLEEQ: 3kc/g mi prijde spis jako dolni hranice, rekneme pri tisku pro kamose.. srani s tim, chybny vytisky, test, final.. k tomu energie, opotrebovani dilu..
    SUMI
    SUMI --- ---
    SPM:
    QNEDLEEQ: Děkuju moc za info! :-)
    SPM
    SPM --- ---
    SUMI: píše 500g of filament, když vemu, že lepší plastová kg cívka stojí nějak okolo litru, tak čistě na materiálu pětikilo.
    SUMI
    SUMI --- ---
    Ahoj! Prosím o radu, nevěděl by někdo, kolik by přibližně stálo vytisknout toto (případně na koho se obrátit)? Dík! :) http://ytec3d.com/pip-boy/
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    MEJLA77: Zabil :D co je k tomu zapotřebí? Willpower 31 ?
    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: Myslel jsem, že ano :) Fix pomohl
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MICA: Rhino kontroluje otočený trojúhelníky a díry v geometrii?
    MICA
    MICA --- ---
    AXTHEB: No, v Rhinocerosu je ten model ok a nefungoval ani když jsem ho přeuložil
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MICA: No jasně, ten model je vadnej. Když se v záložce Plater podíváš na Manifold: tak se dozvíš že error.
    tady: https://netfabb.azurewebsites.net/ ti ho opravěj.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ukaž stl.
    MICA
    MICA --- ---
    Nemáte tip proč Slic3r tak kraví? Zkoušel jsem STL přeuložit a také nejnovější stable verzi Slic3ru a chyba se objevuje stejně
    Nemáte tip na nějakej méně prdelní soft, než je Slic3r?





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam