• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Přestala mi CURA generovat gcode. Prostě neudělá vůbec nic. Nevíte co s tím? Reinstaall nepomohl.
    PECA
    PECA --- ---
    Byly doby, kdy se za takovéto "anketní otázky" rozdávaly "banány".
    Nic ve zlým, prostě se normálně zeptej, co chceš vědět. Od toho je to diskusní fórum, aby se v něm diskutovalo.
    ANICZKA
    ANICZKA --- ---
    Pracujete tady někdo v tomto oboru? Měla bych jen pár otázek, napište mi do pošty prosím :-)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    SPM: a dej si pozor na přejezdy přes klíč při tisku, aby sis to nenaboural =)
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    SPM: jj pisou tam podrazky bot a kdyz to das do googlue tak to zase probiraji v diskuznich forech o sexdolls ze sou na to naky repair kity a ze ej to taky tpe ... asi je to oblibenej matros vseobecne :)
    SPM
    SPM --- ---
    GANDALFSEDY: to mě nenapadlo, to by mohlo fungovat. Jediný problém je, že je to oplastovaný klíč od auta s dálkáčem, tak si budu muset nějak opatrně vyzkoušet, že to při tisku neroztaví ten plast na samotném klíči :-)

    Podle lepidla hádám že se TPE jinak běžně používá na podrážky bot? To už by něco mohlo jít najít... díky.
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    SPM: co vytisknout pulku vlozit tam klic a nechat dotisknout pres klic?
    SPM
    SPM --- ---
    Dá se TPE něčím naleptat a slepit k sobě? Tedy něco co funguje podobně jako aceton na ABS. Chtěl bych z toho vyrobit obal na klíček a jinak, než to vytisknout na dvě půlky a slepit k sobě to asi nedám.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MEJLA77: Já svojí práci mám, SCAD je jenom koníček.
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    BIDAK: osobně se v CAD aplikacích nevyznám, ale pokud bys některou z nich ovládl, tak si myslím, že po lidech s CADem je v průmyslu docela poptávka... nicméně nevím, co přesně bys rád dělal... mně trvalo asi 8 roků, než jsem dostal nabídku práce v blenderu na HPP, nakonec dělám i nějaké 2D (loga, weby, tiskoviny, v blenderu je zhruba polovina produkce
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MEJLA77: Jsi šťastnej člověk. Já teď tak leda skriptuju v OpenSCADu. Zadarmo.
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    BIDAK: já mám čas na blender i mi za práci v něm platí - optimální řešení :)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MEJLA77: Nejenom Blender. Ale kdo na to má mít čas...
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    PECA: blender umí i generované krajiny... :)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    PECA: Hory, no hory. Ono na thingiversu je dost kartogrfie, takže by se to možná ani nemuselo modelovat. Ale kdyby byly modely, bylo by to samo lepší. Napiš mi do pošty a něco vymyslíme.
    PECA
    PECA --- ---
    Troufl by si někdo namodelovat a vytisknout ty 3D hory?
    The Foundry Community :: Forums :: modo in the production pipeline
    http://community.thefoundry.co.uk/discussion/topic.aspx?f=8&t=45783
    https://images-cdn.fantasyflightgames.com/ffg_content/media/RP_examples/RW_render.jpg
    https://images-cdn.fantasyflightgames.com/ffg_content/media/RP_examples/RW_prototypes.jpg
    Model nemám a o možnosti jeho získání dost pochybuju, ačkoli optání by nic nestálo...

    Nicméně hra bez hor nemá ten správný vzhled. Potřeboval bych to do rozšíření, které vyšlo již bez hor, jenom s grafikou na hraně mapového dílu. Konkrétní typ a počet hor bych upřesnil po prozkoumání herního materiálu.

    Moje představa je do 500,- Kč. Tak jestli mám v něco takového doufat, nebo to nechat, až si možná někdy 3d tisk pořídím domů.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Další dotaz: Jak nejlíp vyleštit brassfill? Máte někdo zkušenost?

    KROCIK: Tyjo, tak to bylo nízkou teplotou. Při 210 to normálně tiskne.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    KROCIK: OK, dík. To jsem si myslel.
    KROCIK
    KROCIK --- ---
    Mala
    BIDAK: mala tryska.. myslim ze minimum je 0.5
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam