• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    TEAPACK: Třeba tohle:
    Universal Paste Extruder for 3D printers by RichRap - Thingiverse
    http://www.thingiverse.com/thing:20733
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Hledej syringe extruder.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    TEAPACK: Hele, reseni jsou na thingiverse - ono se totiz stejne tiskne cokolada a cukrari to dost pouzivaj.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BIDAK: =) jo, tak už vím, co bude další věc, kterou si zaleju do epoxidu =) stříkačka a kus odporovýho drátu...
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    TEAPACK: Vosk se tiskne z injekcni strikacky a ta musi bejt vyhrivana. Neni to uplne sranda.
    H2O
    H2O --- ---
    TEAPACK: jo to můžeš
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    THERIDANE: jo, myslel jsem modifier a napsal addon, ale i tak by si to asi vygooglil, jak na to :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    H2O: spíš jestli to má dva extrudery, kterým můžu každýmu nastavit jinou teplotu =) a na vosk by se hodila hodně tenká tryska...
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BIDAK: nope, ale chci to na složitějsí díly, který bych na frézce dělal ještě složitěji... Na odlévání (z hliníku a litiny) už mám kamarády s příslušnou technikou =)
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    MEJLA77: už dlouho je to vestavěnej modifier, ne add-on, a je to mnohem lepší nápad než scale along normals :-) nastavíš si požadovanou tloušťku a offset 1.0 a je to
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    TEAPACK: Chces odlevat?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    MEJLA77: Diky, kouknu na to. Zbezne jsou zkousel tu radu od Theridane a skoro to funguje, zvetsi se to spravne, ale pak s tim delam boolean subtract a ten napul blbe. Treba tohle pomuze, kdyztak se ozvu 8)
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    REDGUY: případně by to mohl vyřešit také blender addon "solidify", pokud by ses s tím trápil, tak se ozvi do pošty a nějak se domluvíme.)
    H2O
    H2O --- ---
    TEAPACK: ha... To nemyslím. Jaký jsou na to nároky na extruder?
    H2O
    H2O --- ---
    PECA: tyjo... Z hlavy nevím. Nejlepší bude, zeptat se kluků na přímo.


    Můžete nám kdykoliv zavolat nebo napsat na email: info@reprapobchod.cz a zeptat se na cokoliv, co Vás zajímá.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    H2O: a dá se na tom tisknout i z vosku?
    PECA
    PECA --- ---
    PECA: Jo, a jakej to používá firmware?
    PECA
    PECA --- ---
    H2O: Prosím tě, čím je to řízený (deska, shield, drivery) a jaký je stoupání toho trapézu na Z? Hodně mi to připomíná rebela, ale počítám, že tyhle profilové konstrukce budou dost podobný i bez opisování.
    H2O
    H2O --- ---
    ANICZKA: mám Poseidona duo a zatím spokojenost. Kluci sikovny
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TEAPACK: njn, zálohujou jenom béčka. Za frajery zálohuje zbytek internetu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam