• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    Tisknete nekdo s ty novy Cury pres usb?Me to nenachazi tiskarnu a ja tam jaksi nenachazim zadnej machine control tool ,nebo neco kam natukam port,bezne tisknu ze simplify3d nebo ze stary Cury 14.7 ale ta mi kolikrat tiskne fakt shit oproti s3d pri stejnym nastaveni,tak me zajimalo jestli uz ta nova verze je lepsi ,ale chci tisknout pres usb a ne a ne tiskarnu skamaradit
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    LANDWAY: To šlo odjakživa. Jde o první vrstvu nad infillem. Velmi užitečná věc.
    LANDWAY
    LANDWAY --- ---
    ZALI: Nižší rychlost prvních vrstev jde nastavit v nejnovější verzi CURY - 2.4
    SPM
    SPM --- ---
    QYDO: ABS nevím, ale z PLA jsem tisknul škrabky na okna do auta a zatím jsem nezničil ani jednu :-)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    QYDO: Aha. Tyjo.
    QYDO
    QYDO --- ---
    BIDAK: Instalace tam není, jen jsem nahradil starý soubory novejma a jede to
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    QYDO: Já jsem asi lopata, lae na githubu jsem zrovna byl a nevidím tam instalačky. To si to musím sám zkompilovat bo co?
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    QYDO: Eee, kde to stáhnu?
    QYDO
    QYDO --- ---
    Jak je na tom abs v mrazu? Není třeba zbytečně křehký? Dělal jsem teď kamarádovi zarážku na dveře do dodávky a zajímá mě jestli se to nebude lámat, ten původní díl je trochu měkčí
    ZALI
    ZALI --- ---
    Dá se v cuře nějak nastavit nižší rychlost pro první vrstvu nad infillem? Slic3r to umí a je to dost šikovná možnost.
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    RAPIDJO: by my stacilo kdyby konecne rozjeli zase curu na arch linuxu bez nutnosti laborovat se starejma balickama ... :( ... ale zkusim mozna ze nova to vyresi nejak "lip"
    RAPIDJO
    RAPIDJO --- ---
    nova cura 2.4
    QYDO
    QYDO --- ---
    tak už testuju ten variable layer height a zatím mě to dost baví...

    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GANDALFSEDY: Sry za promaz a jasný.
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    BIDAK no sak pisu ze obvykle to musim protridit ;)a co bylo kdyz sem kupoval minule uz neplati a vzdycky neco najdu
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    BIDAK: ebay ... obvykle to obnasi projit tak 20-30 prodejcu a vybrat to co maji zrovna v nabidce ... maji ve zvyku tam dat jeden vyrazne levnejsi, v barve, a zbytek stoji zhruba stejne nez zbytek ... ale ono uz se to myslim resilo ze i v cr se da sehnat porovnatelne levnej filament od ceskych vyrobcu ... kvalitu srovnavat nemuzu nicmene k cee je to tak ze nemam ve zvyku platit vic nez 4-7 liber za kilo ....
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Já tam nebyl schopnej najít nic levnějšího než PM.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GANDALFSEDY: Poděl se. Odkud bereš filament?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam