• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SELECTOR_IX: fakt 1600? jak se ti povedlo na zboží s 6% clem doplácet 1600? Nemotáš to dokopy s DPH?
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    SPM: u DPH jim je buřt kolik je čeho, zajímá je součet ;-)
    SPM
    SPM --- ---
    AKA_THE_A: clo se zase platí dle kategorie a některé mají clo nulové. Takže vybrat nějakou vhodnou typu spare parts a tvrdit, že je to ono :-)

    Jinak mě 2x chytli nějaký balík z USA, ptali se co to je a DPH vyměřili z výpisu z paypalu, co jsem jim dal, že jsem za to platil... nějak neřešili kolik z toho bylo poštovné a kolik ta věc.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    tu sem si dokoupil hned potom :)
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    SELECTOR_IX: DPH + clo...obejít to bez známejch na celnici asi těžko, max. když jim dáš vědět předem se všema dokumentama který si usmyslej že potřebujou, tak to přechroupou rychleji.
    €0-22 - nic
    €22-150 - jen DPH (21%)
    nad €150 - clo + DPH

    SELECTOR_IX: a jak dobře to bez vyhřevaný podložky fachčí?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    AXTHEB: pozor na to, kupoval jsem ještě tříbarevnou od číňana, a jelikož byla taky free shipping, musel jsem doplatit 1600 jako clo, který se stanovilo z nějaký jejich tabulkový cenyu za dopravu, takže je prej ideální domluvit se s číňanem, aby ti to fakturoval s dopravou, pak by to mělo prej jít nějak obejít...
    leč nevyzkoušeno, mám to až od paní co sem s ní to clo řešil... :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    AKA_THE_A: koupeno zde:

    3D tisk a příslušenství | 3D tiskárna stavebnice Micromake D1 | elektronické a robotické stavebnice PostavRobota.cz
    https://www.postavrobota.cz/3D-tiskarna-stavebnice-Micromake-D1-d731.htm
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    AXTHEB: takže navíc jen DPH...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    AKA_THE_A: All orders ships free via Airmail to anywhere in the world
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    SELECTOR_IX: to máš v ČR nebo v zahraničí? (zajímá mě kolik stojí to sem dostat)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    (i když teď koukám, že trimry tam jsou... možná jiná revize?)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    já mám všechno v jednom. žádný trimry, žádný drivery, všechno maká jak má. desk je ještě z obou stran oplexisklovaná, otvory pouze na konektory. chladiče to nemá, větrák to nepotřebuje. jediná závada co jsem na týhle tiskárně řešil byla povolená jedna řemenice (asi jsem při sestavování zapomněl utáhnout) - tiskárna micromake D1

    $214.95 Micromake D1 Kossel Delta DIY 3D Printer Kit - authentic / 180*180*320mm printing size / linear guide version / w/ hot bed at FastTech - Great Gadgets, Great Prices
    https://www.fasttech.com/product/7409302-micromake-d1-kossel-delta-diy-3d-printer-kit

    (detail desky na pátém obrázku)
    LIVE_RUSTY
    LIVE_RUSTY --- ---
    Tak jsem nakonec objednal náhradní díly a šanci tomu ještě dám. Já jsem nepsal levně, ale dobrý poměr cena výkon, to může být klidně dražší deska. Právě jsem koukal na ty allinone desky Smoothieware, ale nemám s tím zkušenost. Na jaké desce máte postavenou 3D tiskárnu?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    VEVERAK: To je obecne pravidlo: Muzete to mit levne, kvalitne a rychle. Vyberte si z techto tri moznosti dve.
    VEVERAK
    VEVERAK --- ---
    LIVE_RUSTY: "levny" a "elektronika" a "spolehlivy" neni uplne idealni kombinace a pokud chces zustat na arduinu, tak RAMPS + arduino je idealni kombinace. Jinak asi jedine neco co pouziva Smoothieware (smoothieboard, azteeg...)
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    http://www.tisknulevne3d.cz/
    ahoj, mate nekdo zkusenosti s timto eshopem?

    uz nam u nich lezi objednavka 3+ mesice, nejsou schopni expedovat ani refundovat. Jejich sef po telefonu jenom sliby,sliby. Ted uz telefon ani nebere.

    Pripadne vrele nedoporucuju.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    LIVE_RUSTY: to bych spíš šacoval na špatný zapojení, nebo zdroj co nedává to, co by měl.
    LIVE_RUSTY
    LIVE_RUSTY --- ---
    JENIIK: Odesly vsechny drivery, mimo toho co je na extruder. Cipy se roznuly jako zarovky pri zapnuti. Je pravda ze na RAMPS desce jsem pohledem nic neobjevil, ale je to divny.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    LIVE_RUSTY: RAMPS ti neshoří... Resp. jsem ještě neviděl tak velký průšvih, aby to vzalo sebou RAMPS.
    LIVE_RUSTY
    LIVE_RUSTY --- ---
    Případně jsem tomu ochoten dát ještě šanci, pokud by měl někdo navíc RAMPS+Drivery - Praha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam