• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    3d scaner maji uz i nektere mobily, ale nevim na kolik je to pouzitelny... muzu to nekdy zkusit, zena ma zrovna takovy mobil.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    MARASAN: to je preci drak
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    SUOTAM: Takhle velikej bude problém. Ale to už by se snad někde dalo. Ale... fuuuuj. :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    A 3d scaner tu nekdo mate?na bazosi se da koupit krokodyli hlava za 500 :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BIDAK: model je v Brne na radnici ;-)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    SUOTAM: Tady je blbý, že nemáš model. Tohle by chtělo lebku a 3D scanner.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SALAM23: jasny, to mi nevadi,kdyz to pujde slepit dohromady... no kdyby se vam do toho nekomu chtelo,tak posta.dik
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    SUOTAM: jak jsi psal celist,tak jsem myslel,ze hledas lebku/kost - bude tam nekde asi i normal hlava,ale takhle velky ti to v jednom kuse asi stejne nikdo nevytiskne
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SALAM23: dik,ale potrebuju hlavu s ocima a supinama..
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    BIDAK: Motor velmi snadno přeskočí, zvlášť když to tahá jedním motorem celé, nejspíš při změně akcelerace, nemusí to být poznat na jednom plynulém pohybu...

    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    shanim nekoho, kdo by mi dokazal vytisknout horni celist krokodyla, dlouhou cca 31cm, sirokou 15cm. typove podobneho jako tady na fotce http://cdn.i0.cz/src/public-data/79/84/b8cf5c023eed8f50e46efdb1fa21_base_optimal.jpg

    v priloze schema jak je celist rizla .

    nemam k tomu data, takze shanim nekoho, kdo by mel cas prohledat net, koupit model, upravit a vytisknout. na penezich a detailech se domluvime v poste.

    diky!

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Kdyby jste meli nejake MK2 na pujceni tak me dejte vedet, rad bych si to vyzkousel na vlastni ruce. Pry je spolehlivost o hodne vetsi nez CR-10
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Taky uz jsem objednal.
    CLIFFAN
    CLIFFAN --- ---
    ANDY_WARHOL: na zkušenosti určitě nebudu skoupej
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CLIFFAN: doufam ze se pak podelis o zkusenosti, ja ji planuju koupit po novem roce
    CLIFFAN
    CLIFFAN --- ---
    Tak i3 mk3 objednána. Jsem zvědavej, kdy dorazí...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ZIGI: No myslim ten plech co z toho sunda. Jako Prusa rekl ze pujdou objednat, nicmene to bude vsecko na male rozmery a ne 30x30.

    Povrch bych mel stacit potazeny praskem - ty male nerovnosti krasne umozni lepidlu fungovat a to ze to jde ohnout by melo krasne pomoci to odlepit.

    Podivam se na EBay, ale rikal jsem si ze to mozna nekdo resil pri stavbe tiskarny
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    MCKIDNEY: mas na mysli treba tohle? vcera 3D Printing Nerd ukazobal BuildTak flex plate na MK2 - https://www.youtube.com/watch?v=o2khw2tAuCM - ale nevim, jak velky to delaji, zda to uz prodavaji atd... je to bez PEI, pokud vim
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MCKIDNEY: Motor jentak nepřeskočí. Si to změř, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam