• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    312_FORREST: Jestli je OK tak s ní nic nedělej, jestli je v háji tak ti pošlu. Já mám metr...
    312_FORREST
    312_FORREST --- ---
    BIDAK: Ta PTFE? Náhradní nemám musím koupit. Máte tip kde?
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    CLIFFAN: oni stejne chcipnou tak jak ty pred nima, i jak ty po nich ... shnily jabka vyhozeny prachy, ani ten soft, kterej jedinej je jinej za to nestoji ... dobry akorat pro hipstery jako mp3, instagram a youtube prehravac
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    SPM: nějakej výběr máš, ale musíš si vybrat před koupenim, všechno je připájený k desce, takže ani RAM či HDD nezměníš...
    SPM
    SPM --- ---
    BIDAK: slic3r asi jo...

    MARASAN: to mě taky napadlo, ale ono u Applu je hw konfigurace stejně asi jinak kompletně daná a nezměníš nic :-)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    CLIFFAN: Podívej, na dnešních 3D tiskárnách stejně nic moc složitého nevytiskneš.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Existuje vůbec pro mac nějaký slicer?
    CLIFFAN
    CLIFFAN --- ---
    CLIFFAN: Never mind, už jsem objednal
    CLIFFAN
    CLIFFAN --- ---
    MARASAN: To ano, ale MacBook 13 a 15 jsou docela jiné počítače (2 vs. 4 jádro, integrovaná vs. dedikovaná grafická karta,...).
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CLIFFAN: ten se udava v jinych jednotkach nez jsou palce, ne?
    CLIFFAN
    CLIFFAN --- ---
    SPM: Mně jde o výkon procesoru a grafiky. Monitory na to připojím jakékoliv
    SPM
    SPM --- ---
    2x 24" nejlíp :-) (a stejně je to občas málo... :-D)
    CLIFFAN
    CLIFFAN --- ---
    Stačí na složitější modelování pro 3D tisk MacBook Pro 13 nebo je lepší koupit 15 palců?
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    SPM: njnj
    SPM
    SPM --- ---
    BIDAK: to co popisuje je fakt spíš ten postup pro full a tam by se tý trubičce nic stát nemělo, končí tam, kde je to pořád studený...
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    312_FORREST: Mě už se v E3D lite ta trubička 2x zkurvila, taky bych na to kouknul...
    312_FORREST
    312_FORREST --- ---
    Díky zkusím, ale pochybuju že to vyndám :).
    Trubička se tam strká až po sestavení. Nacpe se co nejníž a uřízne se pod zubaticí.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GRAGAGROGOG: No to se mi eště nikdy nepovedlo. :))
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    312_FORREST: Při nízké teplotě(kolem 60°C u PLA) vyrveš filament z trysky... Mělo by to vypadat cca takhle:


    (src: https://ultimaker.com/en/community/8615-guidance-wanted-for-replacement-parts-for-um2?page=last )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam