• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PECA: dela se to bezne z akrylu, to pouziju take.
    PECA
    PECA --- ---
    ANDY_WARHOL: Já objednával plexi na tareasu normálně u sklenáře. A nědělal bych to z plexi, ale z něčeho nehořlavýho, radši.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    ANDY_WARHOL: muzu frezovat cca 1x1m ;)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SALAM23: blby je to budou vetsi kusy, ta tiskarna ma skoro pul metru na pul metru
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    ANDY_WARHOL: nejaky vyrezy z akrylu/plexi muzu kdyztak za par kacek udelat



    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    k tomu se zeptam. budu tam chtit kryt z plexi, ale moje pokusy o rezabi tohoto materialu dopadly zalostne. nemate nekdo tip na nekoho, kdo to umi a nebude to stat majlant ?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SALAM23: ja uz sem soucasnou tiskarnu kupoval s tim, ze ji pouziju k tisteni dilu na novou. ta hypercube se mi libi, ze bude tuzsi.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    ANDY_WARHOL: me se tu povaluje v supliku temer komplet hardware co je treba,zbyla mi tu hromada veci ze stavby frezy - tak se nejspis taky co nevidet rozhoupu ke stavbe a pak poslu Anetu do sveta at dela radost nekomu jinymu
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SALAM23: presne tu. ja o tom nepremyslim, ja to udelam :) zacnu tiskonout veci z PETG na me soucasne tiskarne, nez mi dorazi veci na tuhle
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    ANDY_WARHOL: myslis tuhle ? https://www.thingiverse.com/thing:2254103 Taky o ni premyslim
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    budu stavet hypecube evolution, delal to tu nekdo ? diky
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RAPIDJO: tady najdes nejaky rady, maj vlastni system, ale to co potrebujes je toho soucasti
    Prometheus System - User Guide – DisTech Automation
    https://www.distechautomation.com/pages/pro-sys-guide#1.04
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SPM: a telefonovat umis ? :) https://www.akm.cz/flora
    SPM
    SPM --- ---
    aha :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SPM: akorat ja mluvil o tom herkulesu, jestli tam maji folie netusim.
    SPM
    SPM --- ---
    312_FORREST: v kauflandu jsem nebyl, ale třeba v papírnictví v globusu maj akorát ty laminovací.

    AXTHEB: jo, ale v tý špatný části Nuslí s modrýma čárama :-) Ale to už je asi hratelný...

    floru asi někdy zkusím, to mám přecejenom ještě o kus blíž, díky :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: Tak pro mne je to kamenný obchod v Nuslích s e-shopem ;)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    na flore je dole papirnictvi a tam to maji
    312_FORREST
    312_FORREST --- ---
    Teď mě napadlo tohle, co zkusit třeba Kaufland? Tam myslím mají i takový papírnictví, tužky, gumy, lepidla. Tam by to mohli mít.
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: jo, z eshopů jsem to nechtěl brát, abych kvůli pár listům fólii za kilo dal další kilo za dopravu :-) Ale dík - tenhle eshop má alespoň pobočky na relativně dostupnym místě, byť taky v pěkný prdeli :-D ale furt blíž než Plzeň, kde jsem se zatim dostal nejblíž :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam