• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    PECA
    PECA --- ---
    ANDY_WARHOL: Kdes to sehnal?
    Já jsem použil 4 houbičky na nádobí, takový ty s jednou stranou hrubou - tu jsem dal nahoru a super.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    potreboval jsem ztisit tiskarnu, protoze chci tisknout i v noci. dostal sem jeden tip a muzu povedet, ze to zabralo az sem to ani necekal. takze doporucuji koupit tuto podlozku pod pracku, skvele pohlcuje vibrace a vyrovnava nerovny podklad

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nemate nekdo odstavenyho staryho mendela ? potreboval bych si neco postavit a mendel by me vyhovoval. muze byt bez extruderu ale zbytek potrebuju :)
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nemate nekdo v praze telisko na vyhrivani hotendu ? potrebuju ho dnes, samozrejme to nechci zadarmo. diky
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    BIDAK: co jsem testoval ruzny slicery - cury - slic3r - mattercontrol - autodesk - tak me ze s3d lezl nejlepsi vysledek,prevazne tisknu strojni soucastky a rc era a treba u tech letadel je to teda znat,tam kde slic3r naslicuje chyby,diry v oplasteni "1perimetr" ,nebo chybne infiill,0% pro nej znamena ze ti nebude tisknout ani pricky co jsou cast modelu apod tak s3d uplne bezchybne,tisknu pres kabel,tak si v tom s3d muzu jeste navic realtime dost veci poladit,kdyz se pri tisku neco neco sere

    ANDY_WARHOL: kdyz mas hodnyho vedouciho tak je zadara
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    S3D má dost podobný problémy jako slic3r, jen je takovej vyleštěnej.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SALAM23: je to mozna top, ale je to placeny soft... to jenom upozornuju
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    ONDREJCERVINKA: za me je top S3D
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL: predtim se mi nepodarilo vlozit fotku, malo mista, ale ted snad ok

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ONDREJCERVINKA: me se osvedcila kombinace repetieru a slic3eru - prusha edition
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    ANDY_WARHOL: v cem teda slicovat? tisknu abs na i3 mk2, zatim s curou, nic svetobornyho to neni, ale staci
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    hypercube uz se stavi
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    ANDY_WARHOL: Potíž je v těch jejich algoritmech. Buď tiskneš krychli, nebo to dělá pitomosti.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    BIDAK: souhlas, par dni sem testoval novou curu a je to zlo stejne
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    SVJETLUSHKA: 205 je fakt na PLA zima. A nepoužívat CURA, sorry.
    SVJETLUSHKA
    SVJETLUSHKA --- ---
    EDA: pomohlo
    EDA
    EDA --- ---
    SVJETLUSHKA: 220 °C funguje?
    SVJETLUSHKA
    SVJETLUSHKA --- ---
    Potřeboval bych prosím radu.
    ctc i3, tisknu z PC přes REPETIER, slicuju CURA, PLA, 205 stupňů, FR 90

    Problém: tisknu množství malých objektů. tak malé, že jsou plné. na další vrstvu je třeba méně materiálu než na předchozí. zhruba ve 3/4 tisku přestává extruze a pak to kydne hroudu, nebo přestane úplně protože materiál zatuhne v heatsinku. opakovaně.
    Co s tím?

    když jich tisknu méně bez problému, vetší věci s delší dobou tisku taky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam