• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    ACID
    ACID --- ---
    ANDY_WARHOL: Měla by to být B2, tam by výkon chybět neměl, navíc raspicam žere asi 4x míň vykonu, kolem 20%, zatímco ta USB čína kolem 75%, přesné procenta z hlavy nevím, ale řádově takhle.
    MCKIDNEY: Nevzpomeneš si co to je za typ? Případně foto
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ACID: Mam nejakou z mistniho ceskeho rpi shopu a neni to spatny, klidne poslu - uz nepouzivam.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ACID: ty tam máš zero? Četl sem ze to proste nestíhá procak a doporučovali místo kamery na csi tam dát usb webku, že by to mělo jit
    ACID
    ACID --- ---
    NEPHIRUS: Možná jo, ale krom typu kamery nevím co. Ta cina fungovala doma v podstatě realtime, v práci odhadem 1-2s lag, ale raspicam má doma 3-4 a v práci nebo jinde se často ani nenačte.
    NEPHIRUS
    NEPHIRUS --- ---
    ACID: Mozna mas neco strasne rozbity, s latenci cca pul sekundy neni zadnej problem manipulovat s tiskarnou na dalku.
    ACID
    ACID --- ---
    NEPHIRUS: Například když chci v práci shodit hlavou model z bedu a zahájit nový tisk...
    NEPHIRUS
    NEPHIRUS --- ---
    ACID: Ja mam u vsech tiskaren raspicam v2, nevybavuju si situaci, kdy by mi vadila latence obrazu.
    ACID
    ACID --- ---
    Jakou používáte kameru k octopi? Měl jsem nějakou usb čínu za 150, žrala sice výkon RPi, ale dalo se na to podívat i v práci a celkem v reálném čase. Teď mám raspicam, na výkon RPi není sice zdaleka tak náročná, ale zpoždění obrazu proti realitě jako kráva mám, ikdyž jsem s ntb doma vedle tiskárny, takže velký špatný..
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    FIRGO: na facebuku je spousta tiskarskejch skupin, tam hadam nekoho vhodnyho co ti sem tam neco vytiskne najdes..
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    FIRGO: Co base48, tam nějakou tiskárnu myslím mají.
    FIRGO
    FIRGO --- ---
    nahodou nekdo z Brna, kdo by mi cas od casu dokazal vytisknout par drobnosti ? (nebo fakt musim do FabLabu ? ) diky = )
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    HEINZZ: Aha, už to vidím. Popis zakrylo upozornění o cookies. Omlouvám se.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    DIMOUSE: první věta popisu toho "Thing"u.. je tam vidět to 3-hole STL.

    Update 4/23/2019: Added a "3 hole" model that only has 3 support columns, as I found that one of the support columns was blocking 2 of the USB ports on the Raspberry Pi if you need to use them.
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    DEEFHA: asi jsem mimo, ale jak se dostaneš k těm dvoum USB portům?

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NAVARA: Super, díky za hint! Já tenhle ekosystém neznám, takže mi vůbec nedošlo, že by to mohlo takhle fungovat :-) Tím pádem tedy vyřešeno, čili jestli chcete, klidně mě smažte.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEEFHA: Jak tam máš tlačítko "print", tak některé z těch firem jsou v Praze
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Zdravím všechny a mám dotaz: našel by se prosím někdo z Prahy, kdo by mi vytiskl toto? Veškeré náklady hradím. Díky moc za info.

    Pi2Jamma Raspberry Pi mount by dmccombs - Thingiverse
    https://www.thingiverse.com/thing:3562967
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    si tu jen odlozim neco co jsem dlouho hledal..
    Why Machines That Bend Are Better
    https://www.youtube.com/watch?v=97t7Xj_iBv0
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AXTHEB: SKAUT: díky, zkusím to s ním. Už jsem si nabral. Btw koukal jsem že stojí 1kg cca 4500,- to musí mazat jako ďas
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam