• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SPM: asi nemá ty objekty uzavřený. Ještě můžeš zkusit ten stl fixnout, hledej netfab. Je to online, prusa slicer má v sobě tuhle funkcionalitu (ale interně volá tuhle službu)
    SPM
    SPM --- ---
    Mám pocit, že se to asi už řešilo, ale nemůžu to najít... tak možná někdo poradí :-) Kamarád mi poslal nějaký věci (v STL) nakreslený ve sketch upu. 5 souborů, 4 jsou v pohodě, ale ten 5. je blbej, ve sliceru to má akorát tenounké stěny, někde ani to ne. Já jsem sketchup viděl asi před 5 lety na 5 minut. Poradí někdo, co tam má blbě nebo na co má kouknout, aby se to vyexportovalo do STL správně?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CMAN: Exportni to jako STL, pokud to uz umi nebo jako C4D a pak tady konvert https://anyconv.com/c4d-to-stl-converter/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CMAN: zkus pohledat na thingiverse.com
    CMAN
    CMAN --- ---
    OK model zkusim.... teda nevim parametry vhodny pro 3D tisk... delam v Cinema4D :)

    Zkusim to. Mit na aute 1 poklicku z 3D tiskarny mi pripada clkm zabavny .)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CMAN: jo a jeste jedna vec bavime se o vaze tisku tohle je kolmy takze vždycky budou dole podpory (aby se dalo tisknout do vzduchu).
    Pokud model mas temer kdokoliv ti da odhad materialu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CMAN: ted uz jen doresit model. Vytiskne ti to kdokoliv.
    CMAN
    CMAN --- ---
    Má to 130 gramů.
    Tyhle pokličky na disky se pořád ztrácí nebo je někdo krade. Už mě to trápilo u minulýho auta.
    A maj je jen jako originální díl (ani ten sem zatím nenašel kde objednat) a ten je samozřejmě hrozně drahej. :)

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CMAN: jo bylo. Kilo petu je sice za 500 ale tohle je malicky. Hadam tak 250g vsechny
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CMAN: není, protože se to tiskne dutý, jak dutý záleží na nastavení a na požadavek tuhosti. (na to co chceš sem nekoukal, píšu jen obecně)
    CHIX
    CHIX --- ---
    CMAN: chces neco vytisknout?
    CMAN
    CMAN --- ---
    Hmmmmm ok dik to uz je celkem smeroplatna informace.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CMAN: To zalezi na vaze. Kilo filamentu stoji tak petset korun.
    CMAN
    CMAN --- ---
    ahoj

    bylo by ekonomicky vyrobit si tenhle dil 3D tiskem?

    Pokličky, kryty kol VW Transporter T5, Břeclav, sbazar, avízo, bazoš
    https://www.primabazar.cz/autoinzerce/poklicky-kryty-kol-vw-transporter-t5-169283.html
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    RAINBOF: Rambo je 8bit, ne? Urcite prechodem na 32 bitovou desku budes mit vic prostoru pro FW a lepsi vypocetni vykon pro pohyby
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Poznam upgrade z rambo na skr mini 1.1? Jen drivery ne?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ACID: Hrebik na hlavu. Tady uz nejaka pasta nepomuze.
    ACID
    ACID --- ---
    za predpokladu, zes mel na to odvrtani mensi vrtak nez desitku vidiak, to pak vazne radeji cely blok
    ACID
    ACID --- ---
    MAKROUSEK: osobne bych tam dal za par drobnych pastu, kterou na termistor davam tak jako tak a obcas doplnim..
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ACID: Jo, to zni jako to ono. Si to koupim cely novy, za dvojku to neni takova investice. A priste budu davat bacha.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam