• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    ZED42: Ja to cpu do uzaviratelnych sacku a nechavam v originalnich krabicich. Neni to sice tak supacool, ale ucel to plni.

    sáček uzavíratelný na ZIP 400x300mm - Materialpro3d.cz
    https://www.materialpro3d.cz/doplnky_3d_tisk/sacek-uzaviratelny-na-zip-400x300mm/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLADDRACUL: to je mozna tim ze se ti vlhkost nehybe. Mr to tu lita dost
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    Tak mam doma asi nejakou zvlastni vlhkost. U vody, za deste i slunce otevrene okno na vetracku a jedine, co jsem susil bylo petg totalne vlhke po vyndani z pytle (btw celkem smutek s petg od Fiber3D. Jak maji placko v pohode, tak petg uz od nich nevezmu.)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLADDRACUL: ono se to projevuje ruzne, treba mene vlhkej ma takovy mista kde se to proste sekne a konec. Udela se boule co se sekne v heatbreaku a nejde dal. Co ja se navztekal nez jsem zjistil ze to "jen" vlhne..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLADDRACUL: stacilo ze venku chcalo a navlhlo to. Druhej den jak limonadicka a to nejen doma i v brmlabu. Udelal mi to i prusament i plasty mladec i gembird i 3m
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    RAINBOF: u petg bych tomu veril, ale pla? To driv degraduje z uvcka, nez prijme nejakou vlhkost. Schvalne ho odpoledne nalozim do vody a pak dam tisk
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLADDRACUL: hele me vlhne vsechno pla, pet staci ze venku prsi a zacne to prskat
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    RAINBOF: Jasně, na nylon to neni. Jedu hlavně petg a pla, u toho problém s vlhkostí nemam (a to bydlim u vody, doma je skoro 50% vlhkost)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLADDRACUL: no ale to bys musel zadeklovat jinak ti to zacne vlhnout. O tom je cela ta veda s krabicema.
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    ZED42:
    Ikea regál do koupelny. Bordel ignorujte
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    ZED42:
    Ikea regál do koupelny. Bordel ignorujte
    ZED42
    ZED42 --- ---
    Zdar printeři. V čem skladujete filamenty?
    Osobně mám dobrou zkušenost s Lock & Lock krabičkou - typ HPL 889. Rozměry má tak akorát na 3 až 4 špulky (výrobcem udávané rozmětry jsou 316 x 232 x 230mm). Vejdou se v pohodě tři větší nebo čtyři menší, případně kombinace (viz. obrázek - tam je kombinace tří větších a jedné o něco menší a je to tak akorát natěsno).
    Krabka se nedá koupit v ČR a import z GB = cena za jednu krabičku přes 1000 Kč.
    Dovozce do ČR je schopen dovézt minimální množství 100ks, pak by se cena pohybovala kolem rozumných a snesitelných cca 400 Kč za kus. Krabky mají silikonové těsnění = uzavřené jsou hermeticky, jsou průhledné a stohovatelné.
    A teď pár otázek:
    - nevíte, kde je pořídit v ČR za rozumnou cenu (hledal jsem důkladně a intenzivně leč bezvýsledně, ale nezaručuju, že jsem něco nepřehlíd)
    - případně není zde firma (živnostník), která by si jejich distribuci (s rozumnou marží) vzala na triko?
    - a pokud obojí shora uvedené selže: není tu dost zájemců, se kterými bychom dali dohromady zájem o oněch potřebných 100ks? Osobně bych jich vzal tak 20ks, ideálně ještě 4 takoví zájemci. Pět lidí se ještě domluví, po jednom či dvou kusech to bez prostředníka nedáme, ale i o menší objemy je dobré vyjádřit zájem, třeba se toho pak nějaký obchodník chytí.

    CHIX
    CHIX --- ---
    RAINBOF: tak pak napis .
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLADDRACUL: zkusim vyloudit.
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    RAINBOF: ok, ja bych kdyztak zkusil projit, pokud to nebude soukromy.
    Jeste by me od tech filamentu zajimaly materialove listy, jako maji treba Print with smile, Devil design a dalsi
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLADDRACUL: musim se domluvit hadam pristi tejden nejak
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    RAINBOF: Je to tak :D kdy tam prijde?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLADDRACUL: treba budou. od toho jsou vzorky ne :D
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    Akorat ted zverejnili cenik a moc me to nenalakalo teda. To by musely byt fakt ultra supr
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    RAINBOF: Aha, brmlab zni hrozne brnensky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam