• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    THEODORT: Ono to není jen o spěchu - já třeba nemám rád hotendy s bowdenem až k trysce, je s tím víc práce než užitku a k tomu omezení v teplotě tisku, já radši používám kvalitní all metal heatbreak. A ten větrák na ofuk tisku je slabý, neuděláš s ním tak kvalitní mosty jako s 5015 blowerem.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    VLADDRACUL: tiskarna je to uz nekolikata, ale na duvod proc si lidi tisknou spesl ofukovatka jsem porad neprisel, resp u 3D tisku se mi vic osvedcilo smirit se s tim ze spechat se nevyplaci..
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    THEODORT: Ok, na to je ta podivná ender kovová kostka asi dobrá
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    jo pokud tam provozujes natisteny serepeticky... me vyhovuje brutalni kovovy minimalismus nejlevnejsiho Enderu
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    THEODORT: No, dokud sem nepřetisk blower fang na skelestruderu z ABS, tak se mi PETG podařilo jednou rozlomit o model (zapomněl sem, že sem ho nesundal z bedu a pustil další tisk :D)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    VLADDRACUL: hlava je prekvapive bytelna zalezitost :))
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    VLADDRACUL: ja jak to napsal tak jsem si vzpomnel jak se mi jednou povedlo model rozjebat na elementy spatnym pozicovanim, nicmene na bedu stale zustaly "zaklady".. imho by mohlo pomoct parkrat protocit teploty na bedu ze by se to odlepilo smrstovanim a roztahovanim..
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    THEODORT: Hele zkoušel sem to, když sem tisk štíty a u těch to celkem šlo. U objektu s větší plochou na bedu bych se bál, že rozjebu tiskovou hlavu
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    samozrejme to neni nic pro krehke objekty
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    pripadne si to muzete na dalku rucne shodit sami napr. mnohokrat zminovanym octopi ve spojeni s webkamerou, kdyz neverite opakovatelnosti GCODE
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    takova mechanizace a pritom staci mit jen kousek GCode kterej vam to na zaver z bedu sam odklidi :o)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ale je to hezké, teď to doladit do průmyslového měřítka :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    ANDY_WARHOL: myslis pasovou? :-D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SCHEEZE: ano, resi to tohle a pak jeste seriovou vyrobu
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    ANDY_WARHOL: mě to zaujalo, viděl jsem :-D I jsem koukal na "recenzi" od Printing Nerd. Vím k čemu by mi to mohlo být užitečné ale myslím že si ještě dlouho vystačím s Prsuou. Ale myslím že to řeší naprosto zásadní problém s remote tiskem. Když je hotovo, musím domů abych mohl tisknout další :-P
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANDY_WARHOL: zapadlo :)

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    uplne tu v tom uraganu zapadlo, jak sem tu postoval ender s nekonecnym pasem, to to opravdu nikoho nezaujalo ?
    ANDY_WARHOL
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    Zdravim, nekdo v Praze s volnym tiskovym casem? mam svuj printer dead dokud neprijdou soucastky a potreboval bych vytisknout jed nu drobnost, ackoli v 9 kopiich. Plochy model, na Prusa i3 hotbed se vejdou 2
    samozrejme za uplatu dle vaseho uvazeni ;) predem diky

    ACID
    ACID --- ---
    samozrejme vpravo
    vlevo je titan
    ACID
    ACID --- ---
    V0IT: ten hotend se jmenuje Titan, ne že je titanový :)
    Flexprint myslim ten jejich remote direct extruder (https://manual.trilab3d.com/wp-content/uploads/2020/11/IMG_20201102_093029-576x1024.jpg vlevo).

    Nemáš fotku výtisku z CoPa? Máme koupenou cívku PA12, až dorazí nový end, chceme to zkusit s tim Flexprint extruderem, tak nějaké tipy uvítám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam