• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    SPM
    SPM --- ---
    JVCNC: Zena taky tvrdi, ze je to moc maly, ale ja se v tom nevyznam :))
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    neni to nejak moc male? nebo to ma byt jen miniatura jako privesek na klice?
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ACID: vytiskni z ABS a nech vyhladit v acetonu ;)
    SPM
    SPM --- ---
    HNIZDO: Ne, nebylo to ještě vyzkoušený :-D

    ACID: Ta fotka možná trochu zkresluje, ale na tomhle kusu je to akorát rozvrásněný na tom prvnim rozšíření, kde ten převis byl pro to SLAčko moc velký a tam jsou zuby. Ale ten zbytek alespoň takhle v ruce působí fakt dokonale hladce. Jestli někdo má nějakou dobrovolnici na vyzkoušení... :-D :-D :-D ale přijde mi, že co se týče hladkosti, by to fakt fungovat mohlo (spíš si nejsem jist co nějaká zdravotní nezávadnost a alergické reakce na ten materiál).
    ACID
    ACID --- ---
    SPM: pořád ne tak hladký, jak by bylo potřeba..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SPM: Kde máš prostor na kostku? :o

    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    SPM: I wont lie, I have some questions
    SPM
    SPM --- ---
    HNIZDO: Kdyz uz tu jedeme ty fotky :-D :-D prusa SL1 a flexible resin. Prekvapilo me, jak je to hladky. A tech tough resinech ty vrstvy jsou porad trosku videt, ale tohle fakt udelalo jednolitej hladkej povrch

    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Anycubic Mega X, stock out of the box, PLA co s tim dodali, bez ladeni a povrchovych u/oprav
    (kvalita tisku na mne udelala dojem, notabene jsem ji do niceho nemusel (ani neumel) mluvit; projekty nejsou moje)

    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    ...tisk na SLA tiskarne Anycubic Photon ZERO.... ;oD

    SPM
    SPM --- ---
    Tak já toho SLA průšu asi rozbil :-( Jak jsem tu nedávno zrovna řešil, čím loupat ty zbytky z fólie. Tak jsem pak vyměnil FEP, znova zkalibroval tiskárnu, dal další verzi k tisku a nevytiskla se už ani podložka. Vyndal jsem vaničku a přišlo mi, že v ní žádnej bordel nalepenej není - a to tam měla být ta podložka... haluz říkám si, pustil jsem to znova a zase nic. Tak jsem zkusil test displaye. Přes ten kryt vidím, že se mu rozsvítí podsvětlení, ale obrázek už neukazuje :-/

    No nic, jdu zkusit troubleshooting, kde se nejspíš píše jenom o kabeláži (která asi bude ok, pač by se jinak nepustilo ani to podsvětlení) a pak budu asi brečet. V záruce to samozřejmě už není...
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    HONZAK89:
    BIQU H2O direct extruder https://biqu.equipment/products/h2o-extruder?



    BIQU H2 Anycubic Chiron Mount by Sturg75 - Thingiverse
    https://www.thingiverse.com/thing:4967566?
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    CYBERHIPPY: Co je to zač? nějaké info by bylo?
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    EATHAT: kandiduju na dementa roku…pri vymene neexistujiciho screenprotectoru, jsem omylem strhl polarizacni filtr na lcd:)) pouceni je, fakt nic netunit, kdyz mam spankovej deficit…
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    ACID: ...tak to mala tiskarna nakabelovane ob vyroby ...tak pri upgradovani som to tak ponechal... ;oD
    ACID
    ACID --- ---
    Proč máš kabely v řetězu ještě v opletu?
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    ...upgrade in progress ;oD

    SLL_QUY
    SLL_QUY --- ---
    Paper | LeviPrint: Contactless Fabrication using Full Acoustic Trapping of Elongated Parts
    https://www.youtube.com/watch?v=9eHmmhpYXdQ
    SPM
    SPM --- ---
    MIKULAS: No jo, ale uz mi fep dochazi :-D je to na prusovi, tam to dotazeni je celkem dany a nejde menit. Resin v tom lezel dost dlouho, nicmene tiskl jsem predtim nejakou blbost a ok. A z tehlech pokusu se taky vzdycky vytiskla podlozka a vsechny podpery, ale objekt ne, takze proste asi na pendrek slicuju :-D (jinak zrovna tenhle model je blbej - je to model krajiny a baraku z dronu, takze je tam hromada nedostatku...)
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SPM: přinejhorším vymenis FEP... Ostatně to může být důvod, že se ti to začalo trhat.

    Není FEP povolený? Kalný? Moc utažený?
    FEP stárne, čim víc má UV, tim rychleji.
    Nebo máš kontaminovany resin.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam