• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    FARIN
    FARIN --- ---
    RAINBOF: co ti chybi na Printables kolekcich?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FARIN:
    No a ze byli prvni a prdeli na to. Proste na to nemeli prachy. Josef taky po tom, co posilal tisteny modely v krabicich od vseho co bylo po ruce taky chvili stagnoval nez se do toho obul :)

    Za me je tam mnohem vic lidi a modelu to je pro mne celkem zasadni. Dost se tam remixuje coz je velmi prijemny kdyz se vratis ke svymu modelu a zjistis ze na tom nekdo dal makal. Je fakt ze prohlizec 3D na printables uz opravili drive nebehal na mobilu. No a pak ty vlastni kolekce. kolikrat si proste udelam seznam a pak se k tomu vratim sjednotim si to a neco vytisknu jako set.
    FARIN
    FARIN --- ---
    RAINBOF: thingiverse tezi akorat z toho ze bylo prvni a nekolik let na te projekt nikdo nesahl. Ted probiha nejaka snaha to vzkrisit, tak jsem zvedavy co s tim udelaji. Ale zajimalo by mel v cem to spatrujes lepsi na pouzivani?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISTA1: thingiverse, je precijem trosku prijemnejsi na pouzivani a pouziva ho mnohem vic lidi.
    FARIN
    FARIN --- ---
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Jsem si říkal, že bych mohl někam naházet svoje STL který by se mohli třeba někomu hodit, jen nevím kterej server vybrat...
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Jop, pry to má být na vánoce, taky jsem na tohle info narazil.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZVIRATKO: taky ho vyhlizim :) na skupine mi taktne i netaktne naznacili ze prej na vanoce
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ja furt vyhlizim prusaslicer 2.6.0-alpha1, nasel jsem k tomu commit ale nekdo zahladil stopy :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ZIGI: zvlášť když si zvolil tuhle barvu 😉
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    ANDY_WARHOL: to je pravda... tohle taky vypada jako ze tu Benchy neco zere (alespon kolega kdyz to videl a nevedel, tak si to myslel) :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ZIGI: akorát nesmíš tisknout model stromu, jinak by si nepoznal, co je podpora a co ne 😁
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    Tak jsem vyzkousel ty organicke podpory (testovaci model od Prusi, uz rovnou gcode) a musim rict ze sexy :-)

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Odpovim si sam, tajej to a je to na vanoce.
    FARIN
    FARIN --- ---
    ZIGI: Tohle je zrovna někdo koho neznám, ale klidně mu napis přímo na Twitteru. Třeba se podělí.

    U zdroje jsem viděl tyhle supporty na XL, tam to může mít ještě větší smysl (šetření materiálem). Někdy je zajímavý pozorovat v timelapse k XL místo výtisků cívku filamentu, a ubývá to fakt enormně.
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    RAINBOF: jj, uz jsem nasel i .stl, nejenom .gcode
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no sice mam tu novou verzi ale nikde tam ty podpory nevidim ...
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    RAINBOF: dik za nabidku. Ten Alien zrovna je epesni. Zkusim se podivat po modelu. Nicmene Farin je primo u zdroje, tak by mohl neco leaknout… mrk mrk mrk :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZIGI: zkousim prelozit tu verzi alpha klidne ti neco slicnu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam