• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Vytisknout si z abs k tomu steaku housku :D
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    A u tech sušiček doporučuju změřit jak moc přesně ta teplota sedí v celém rozsahu ideálně, jinak to umi vyrábět moc pěkný umělecký díla z plastu ( neptejte se mě proč to píšu).
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ANDY_WARHOL: S tim jidlem bych byl opatrný, kdo ví co se z některých filamentu ( a cívek) může uvolňovat, zvlášť pokud se nebudeme bavit jen o PLA. ( a o filamentech od nějakých "znackovejsich výrobců, u čínských člověk neví nic..)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ANDY_WARHOL: no jasne! jerky! mi vypadlo to slovo...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LEXXA: v susicce se ovsem biltong nedela, ten se susi vzduchem a na to mam boxik uz davno. v susicce se dela jerky :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ANDY_WARHOL: Na suseni masa doporucuji zkouknout na yt epizodu good eats. Kdyz uz se tu bavime o dentistech tak muzem i o biltongu :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LEXXA: i pla je nachylne, sice ne tolik jako treba silon ale je. pokud kupujes levny, ktery je uz z vyroby nacucany vodou, tak urcite lepsi susit,


    LYCO: hele nakonec se mi to libi, sice jsem se kupovani susicky na tohle pouziti branil, ale tohle je docela skladne, dva filamenty najednou se tam vejdou a pokud si vyrobim nejaky vhodny try na to, abych to nezasvinil, tak v tom budu moct susit i maso, coz ja moc rad :)))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    Jsem se podival na tu susicku od creality.
    Tak se nesmele zeptam vyplati se vubec susit PLA?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    diky vsem :)
    CERBERUS
    CERBERUS --- ---
    Muj Trident dneska dostane darek v podobe "Creality Space PI Filament Dryer" - mam par PC ktere se na to vylozene tesi, dam vedet jak funguje :)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Tenhle https://www.aliexpress.com/item/1005002823643350.html dorazil z Germánie asi za šest dní, ale zatím jsem neměl dost mokrý filament abych mohl porovnávat schopnosti sušení; jen jako prevence.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Tak že prý MMU3 shipped.
    LYCO
    LYCO --- ---
    ANDY_WARHOL: já jsem pořídil sušičku na ovoce Status a slouží mi výborně, ale vypadá to že už se neprodává :-(

    rychlým hledáním jsem našel https://www.onlineshop.cz/susicky-ovoce/susicka-potravin-vigan-mammoth-esp4dg-941881P.html to se trochu podobá té mojí (nerezové rošty, tvar kvádru) ale možná je moc drahá.

    IMO potřebuješ jen aby fungovala, měla vnitřní rozměry aspoň 210 x 210 mm, měla regulaci teploty a časovač.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Vecer kouknu co to mam doma. Dulezite je ze se v tom meni vzduch nucenym obehem.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ACID
    ACID --- ---
    ANDY_WARHOL: co tak ale sleduju internety, tak na rozdíl od těch "na filament" fungují..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    QWWERTY: to se mi nikam nevejde.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ANDY_WARHOL: ja kdysi planoval, ze bych koupil z bazaru susicku na ovoce .. na bazosi jich je plno za par stovek i s regulaci teploty
    dokud topi, tak je ti jedno v jak hnusnem stavu je, jak dlouho lezela v prachu na pude a staci ti vylamat stredy pater, aby se tam vesla civka
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mate nekdo vyzkousenou overenou susicku na filament? v troube to susit nechci. a idealne aby to nestalo bambilion a prislo to v rozumnem case (tedy eu warehouse ano, cinsky ne)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam