• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    BYDK
    BYDK --- ---
    Lidi nevite co je BCM mod?

    # the same script as above but using BCM GPIO 00..nn numbers
    GPIO.setmode(GPIO.BCM)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MBR: ja nerikam ze to jde, jen nabizim potencialni cestu, ktera me napadla, dal uz musis hledat sam.
    MBR
    MBR --- ---
    ANDY_WARHOL: hmm, ale jak spustit androidi aplikaci na debianu fakt nevim.
    FRIKUL
    FRIKUL --- ---
    FRIKUL: Děkuji za nabídky... Prodáno nejrychlejšímu.
    BYDK
    BYDK --- ---
    No. :)

    Raspberry Pi - nejmenší PC na světě HDMI HD Video (2437628541) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/raspberry-pi-nejmensi-pc-na-svete-hdmi-hd-video-i2437628541.html

    Rekl bych, ze za tech 900 to urcite prodas. :D Jsou urciti blazni, kteri za to daj i dva talire. :D
    PETJU
    PETJU --- ---
    PETJU: sold.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    FRIKUL: dej to na aukro a uvidis :)
    FRIKUL
    FRIKUL --- ---
    tak teď si řikám, jeslti nejsem magor já, když to dávám "jen" za 900,- :)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Máte někdo odzkoušenou class 10 kartu (stačí klidně 4Gb) ze který nabootuje vpohodě openelec? Když sem importoval knihovnu filmů začli jsme docela lagovat :(
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    na ebayi je to podobny, davaj za to i sto ecek co sem tak naposled koukal, to sou magori
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    FRIKUL: taky si říkám, 900 je supr. Mě vyšla mailna na 1150 včetně obalu, ale budu na ni kdovíjak dlouho čekat.
    A jen pro zasmání za jakou cenu si najde na aukru kupce :) http://aukro.cz/raspberry-pi-nejmensi-pc-na-svete-hdmi-hd-video-i2437628541.html
    FRIKUL
    FRIKUL --- ---
    No jestli někomu 900 přijde moc, tak se koukněte na Aukro... A nebo si na to počkejte, ale levnější to téměř jistě nebude.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL: z toho cca 4 eur je myslim doprava
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SUCZKER: sory, spletl sem se, ted koukam na paypal a je to €39,16 EUR
    cca 4 eur je myslim doprava
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    ANDY_WARHOL: Jasne, ze DPH zapocitali v anglii hned na vstupu. Ted jsem koukal, cela castka vcetne zapocitaneho DPH 31.40 GBP a banka byla dokonce tak laskava, ze me to pri soucasnych skvelych kurzech vyslo na 1022 Kc. Takze jestli nekdo prodava za 900, tak to neni zla cena. Je tvoje cena urcite v EUR a ne v GBP ?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SUCZKER: dph ? me to posilaji z anglie (nemecko) takze dph uz je v cene
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    ANDY_WARHOL: zajimavy, me tam teda napalili DPH a prislo me to taky na cenu okolo 950 Kc.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja platil 30 euro i spostovnym. prevody mezi eur a kc resit nastesti nemusim.
    TOMI
    TOMI --- ---
    PETJU: banka neni charita. Sice si NEztrhne dalsi poplatky za nakup v zahranici, ale prevadi danou castku v pomerne nevyhodnym kurzu. Dale take nektere ucty neumej prevest libry rovnou na koruny, ale maji meziprevod na euro a tam taky ztracis. Ja jsem platil za malinu cca 26,66 Kc za euro, ale v ten den byl kurz CNB 25,7.
    PETJU
    PETJU --- ---
    BYDK: Nevim.. proste mi tolik vzali z uctu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam