• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FEDY: resil nekdo na raspi pristrojovou krabicku ? potreboval bych neco aby to vypadalo jako stb ale dalo se do toho vydlabat 8 der na usb hub a ir a casem i displej.
    FEDY
    FEDY --- ---
    ahoj,
    nevite kde bych v CR koupil case na Banana PI M2 Ultra ? BpiM2 pouzit nelze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    REDSNAKE: tak ten jsem zrovna tahal nedavno a dokonce konvertoval do x265 :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LEXXA: To je v klidu, normální GOT, sem si to obstaral v jinom formátu:)

    Ale děkuju
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    REDSNAKE: co je to za serial? treba ho mam a muzu ti dat verzi co na rpi funguje.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TEAPACK+RAINBOF: No, já si u TeaPacka objednal dva, ale jeden je do projektu, který může počkat, takže se ze staré známosti klidně dohodneme, že si můžeš vzít jeden z mých dvou ROCKů 64 a TeaPack alespoň dostane své peníze za oba počítače už tenhle měsíc:-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    seriál můžeš překonvertovat libovolně moc pěkným nástrojem Handbrake
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEAPACK: jsi zlý. ale co se dá dělat žejo
    MUXX
    MUXX --- ---
    REDSNAKE: Napada me poskozeny soubor (napriklad pri stahovani/kopirovani). Muzes taky zkusit stahnout mediainfo a poslat sem vystup jestli tam bude neco zajimavyho o vnitrku toho mkv.
    Sam mam par souboru co jsou poskozene takovym zpusobem, ze se obcas zasekne raspi a musim restartovat. Nekdy pomuze reencode videa/audia.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    RAINBOF: tak to jsem rád, že ty 4 z 5 můžu v klidu rozdat a pátý mi zůstane... už se těším, jak to vyzkouším na 40" 4K zahnuté televizi ^.^ jen musím pořídit HDMI pro 4K... O:)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEAPACK: to nemuzes preci tady me pravidelne vnadis...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEAPACK: ale notak :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    RAINBOF: vím co kupuju B-) a pokud jsi taky chtěl nějaký Rock, tak se bojím, že jich budu mít málo =D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEAPACK: jsi tvrdej hoch. :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TEAPACK: upgrade "domácího kina" má čas, sotva jsem to pořídil :D
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    REDSNAKE: tak rovnou koukni sem ;)
    ROCK64 Resources – PINE64
    https://www.pine64.org/?page_id=7175#
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MUXX: Trhá se obraz prostě. Pak to třeba zrychleně přehraje úsek, tohle se prodlužuje až ten obraz zamrzne úplně. Kodi je přitom stále ovladatelné, lze vypnout a tak.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TEAPACK: Já nečekám nic, do teď jsem ani netušil, že nějakej Rock64 existuje. Jen vycházím z toho co píšou v nějakým článku:)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    REDSNAKE: ty čekáš, že Rock64 bude mít měsíc po vydání kolem sebe stejnou podporu jako Raspi3 po 10 letech fungování? ;)
    Rock64 má vlastní wiki, fórum i IRC kanál, kde se dá splašit cokoli rovnou od lidí, co tu desku navrhovali... takže v něčem je to ještě rychlejší než Rpi3, ale je o to takový zájem, že je na to měsíční čekačka =(
    MUXX
    MUXX --- ---
    REDSNAKE: Co znamena "nejsem schopen prehrat"?
    KAERO
    KAERO --- ---
    MARASAN: to vis, dvojka prece jen mela nejaky vykon navic. jednicka zvlada i vyssi rozliseni, ale jak kdy a prece jen film je vetsi a trva nez se nakopiruje na harddisk u maliny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam