• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Zkusil jsem nainstalovat OSMC. Přidal jsem ze ZIP souboru Kodi CZ/SK repozitář (https://kodi-czsk.github.io/repository/)
    Když ale zkouším přidat add-ony z toho repozitáře, tak mi to píše, že failed load... U všech, co jsem zkusil, takže se to netýká jen jednoho.
    Netušíte, čím by to mohlo být? Nebo kde mám hledat nějaké podrobnější informace, v čem je problém?
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    LEXXA: Ok budu hledat. Díky.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HONZAK89: pak hledej v nastaveni CEC nic jineho ti nemuze poslat pokyn k zmene zobrazeni
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    LEXXA: Ano to by byla paráda. Bohužel není to můj případ :) Screensaver mam vypnutý..
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HONZAK89: kezby kazdy problem mel tak jednoduche reseni
    Settings/Appearance - Official Kodi Wiki
    https://kodi.wiki/view/Settings/Appearance#Screensaver
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    LEXXA: Ano, pokud přepnu AV na TV, vše je zase ok.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HONZAK89: v kodi?
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    FEDY: Neznám odpověď na tvoji otázku. Řeším ale jiný problém, když připojím Rpi k TV a sputím, obrazovka (podsvícení) po nějaké době ztmavne. Nesetkal se někdo s tímto problémem?
    FATTY
    FATTY --- ---
    LEXXA: Pridas playlist jako Automatic IPTV Network. Chce to si pak pohrat s vypnutim preskenovani muxu/sluzeb, ale vicemene to pak funguje (po pridani novych streamu do m3u je schopen si automaticky naskenovat nove "muxy", service pak nutno priradit rucne. Coz je ale zas dobry v tom, ze clovek nezapomene vypnout automaticky recheck u sluzeb)
    FEDY
    FEDY --- ---
    LEXXA: tvheadend primo streamoval z nekolika DVB-T tuneru. multicast zdroj tam ale take lze zadat. popr. nemohl byt problem v sitovem prvku ? (podpora igmp snooping / proxy / multicast routing )
    VLC Multicasting - Tvheadend
    https://www.tvheadend.org/projects/tvheadend/wiki/VLC_Multicasting

    pro zajimavost - prave KODI umi zobrazovat hlasky, ktere mu clovek pomoci API posle, pred barakem mam kameru, ktera ma nejaky JSON vystup s motion detection informaci. takze kdyz kamera detekovala pohyb, na TV mi vyskocila hlaska "Pohyb pred barakem..." (mohlo by to i prepnout kanal, ale to jsem nechtel) ... je hezke, ze dnes uz to jde i bez programovani , pomoci Node-RED
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FEDY: jak se ti povedlo napojit tvheadend na iptv streamy? mne to za boha neslo
    FEDY
    FEDY --- ---
    OT: kdyz mluvite o KODI - mel jste to nekdo na Androidu ? provozoval jsem si to doma jako STB k TVHeadend (parada - KODI + TVHeadend = open source IPTV stack :-)) ale obcas se mi kousal obraz s hlaskou "Buffering..." zkousel jsem menit velikost bufferu + dalsi nejake optiony (uz si nepamatuju), ale zaboha se mi to nepodarilo rozjet uplne ciste (jen rozumne :)) ... nutno podotknout, ze jsem to nemel na RPI, ale nejakym cinskym MX boxu s androidem...
    FATTY
    FATTY --- ---
    REDSNAKE: na takove konfigurace (zadavani hodne textu) se hodi tablet s ovladanim pres sit. Jinak mi taky lirc dostacuje.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    REDSNAKE: Aha, sorry, myslel jsem, že reaguju na původní dotaz "jakou klávesnici."
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PISKVOR: Tak sorry, příště budu radši držet hubu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    REDSNAKE: No, je to taková nyxí rada ("jak X? To je blbost, udělej Q"), ale do Kodi šťourám výhradně přes mobil (konkrétně Yatse) - výrazně líp se mi to ovládá, a to jsem zkoušel velkou klávesnici, malou klávesnici, trackball i myš.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    REDSNAKE: od toho je knihovna. :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LEXXA: Ale to jo, ale někdy se mi třeba stalo, že se soubor s filmem jmenoval nějak obskurně a třeba titulky jsem zkoušel vyhledávat ručně. Takovejdle případ třeba myslim.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    REDSNAKE: kdyz mas dobrou knihovnu se to vyhledava automaticky :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja tu bt klavesnici normalne pouzivam, ale ne ten touchpad, ten je nahovno, ale normalne tam mam dalsi tlacitka, treba play a podobne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam