• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MUXX: přišlo nový, tak jsem ho potřeboval otestovat. Jinak když mi běželo h264 1080p video v Kodi, tak jen s pasivem cca 75°C
    MUXX
    MUXX --- ---
    TOOMIX: Takze jenom prevadis elektriku na teplo? Ptal jsem se spis pro inspiraci na novy projekt..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MUXX: já tam zapnul na 24 hodin tohle

    stress --cpu 8
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: nicméně přidělat tam alespoň pasivní chlazení za pár korun je to nejmenší co pro to raspi můžu udělat..
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MUXX: mě se ukazoval teploměr při aktualizaci knihovny se stovkama filmů a seriálů...
    MUXX
    MUXX --- ---
    Co na tom vlastne poustite, ze vam to tak topi?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: tak to bude cajk, nalepím to tam a pak přidělám nejspíš ještě aktivní větráček, ale to bych si chtěl vymyslet nějakej script řízenej teplotou. Uvidím.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: lepil jsem s tim pasiv na rpi3 a z 83°C v plný zátěži to padlo na asi 62°C a když na to přidělám větráček 25x25mm tam to padne na 55°C
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: jop, to vypadá jako to co mám na těch chladičích já, dokonce i s tím nápisem 3m
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    AXTHEB: těžko říct, teď jsem do toho dloubal trochu a přijde mi to jako jen lepidlo. Nehtem do toho rýhu udělám, ale že by to byla nějaká pěnovka, to bych přímo neřek
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Já jsem koupil tyhle samolepky a fungujou dobře

    48Pcs x 25*25mm Square Thermal Adhesive Tape For Heatsink Heat Sink High Thermal Conductive
    http://s.aliexpress.com/i6JJJbMv?fromSns=Copy to Clipboard
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    REDSNAKE: Záleží jakou pásku, je to spíš žvýkačka nebo pěna? Žvýkačka bývá docela OK, pěna (po zmáčknutí se plně vrátí do původního tvaru) je nahovno.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Pánové, objednal jsem si ty chladiče na Raspi a spol. Má to nějakou samolepící pásku na sobě. Stačí to nebo tu pásku očistit a použít teplovodivou pastu?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: no...jsemto nevyuzival, pac to je jen samohrajka....stahovani a hosting zkusim zmigrovat na orange pi.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: tak pokud ti nevadi ze prijdes o ten luxus moct tam zvenku..
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    nestačí mi, že to raspi má adresu z vnitřního rozsahu, nebudou na něj přesměrované porty a ssh tak bude fungovat jen v lokální síti?
    Zas bych z toho nedělal pentagon:)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RAINBOF: a klice! a u2f! a upravit header aby se tvaril jako oracle! a to vsechno zabalit do html! a tak vubec
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: nastuduju si, dik za tip
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: zvaž port knocking.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: dik, radsi to jsem to prepalil na cisto, tentokrat vypnu ssh aby bylo pristupne z venku a uvidim.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: cpum je ta binarka a parametry ma takovy aby to jelo podle poctu jader.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam