• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYCHOPATICKPARKINSONOVA CHOROBA
    Příznaky, diagnostika, léčení, jak se projevuje, vaše zkušenosti a mnoho dalšího... Myslím, že toto téma si zaslouží své auditko, a že zde zaujme své náležité místo. Cílem této diskuze bude podělit se o zkušenosti, knihy, filmy, videa, rozebrat tuto problematiku, poradit lidem s touto nemocí a obohatit se... Diskuzi nechám volně přístupnou kdy na nástěnku budete moct přispívat s tím, co uznáte za vhodné a důležité :) Chovejte se prosím slušně :)
    rozbalit záhlaví
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Nárok na elektrické polohovací lůžko je až pro nehybné?
    A ať tak nebo tak, jaké byste doporučili?
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Madopar, to mi něco říká! (jo zapomněl sem na to a ještě sem se nezeptal.)
    IWANA
    IWANA --- ---
    stalevo a nebo madopar to používá můj táta na parkinsona.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    PSYCHOPATICK: Nikde jsem nenašla vysvětlení tohoto jevu - ale je popsán v literatuře o PN a taky co vím o lidech, co to maj před 40, jsou na tom rychle hodně zle...
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    SANTAL: to jsem vubec netusila ze u mladych pacientu to ma takto rychly prubeh. Cim to je? Nemelo byt spise naopak? jako ze u starsich pacientu by to melo byt rychlejsi protoze mladsi organismus byva vetsinou
    odolnejsi?

    HAROLD
    HAROLD --- ---
    SANTAL: Je to děs... musí u něj spát člověk a podávat mu lék v noci, co pár hodin, aby ho to nedostalo do totální křeče... Zaplaťpámbů díky svému povolání může mít takového člověka "přiděleného"...
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    PSYCHOPATICK: Nic jsem nevykoukal, podívám se, až u něj budu.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    PSYCHOPATICK: Ani není; u takhle mladých pacientů je žel průběh horší, rychlejší .-(
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    HAROLD: léků a možností je více :) http://www.medikus.cz/o-nemocech/parkinsonova-nemoc-223 v odstavci Jak se tato choroba léčí je pár léků a vůbec v článku tak třeba ti něco napoví:)
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    PSYCHOPATICK: Tyjo, z hlavy nevim, ale cca po třech hodinách ho to začne kroutit a potřebuje další dávku... (co se tak obvykle používá? třeba mi název něco řekne)
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    HAROLD: co tři hodiny? Není to nějak často? co bere?
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Marihuana na předpis? Pokud to schválí senátoři, tak se brzy dočkáme - Prostějovský deník
    http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/marihuana-na-predpis-pokud-to-schvali-senatori-tak-se-brzy-dockame-20121216.html
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Čau, jsem tu nový. Mám kamaráda (39 let) s cca 5tiletým P, léčeno z toho tak 2 roky. Léky bere ve velkých dávkách co tři hodiny... teprvá se rozkoukávám.
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    CORNELA: ok. se nebojim. Znovu to sem dam-viz příloha- a po přečtení a prostudování mužem začít diskutovat. Doporučuji přes poštu,nebo přímo v diskuzi o ROWFOOD-- [ Vitarianstvi aneb raw food (life food) ] Tohle je jina diskuze,ikdyž se to P.CH. take týká Na netu k dohledání mnoho materialu a knih i s překvapujícími výsledky léčby. Kdo hledá ten najde.


    _VITAL_Morse-R_CS_Zazracna_detoxikace-Syrova_strava_a_bylinky_pro_regeneraci.pdf (6314932 B)
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    CORNELA: Všichni co jsem menoval jsou/byli lékaři a mají/měli svoji vlastní kliniky či praxe
    btw: strevo neni jimka, NENÍ,taky jsem to nikdy nenapsal!!!
    Lymfatický systém ma zhruba tyhle funkce:
    --- odvádí tkáňový mok
    -------odvádí tuky
    -------má obranný mechanismus - mízní uzliny
    -------odvádí z těla škodlivé a nepotřebné látky-toxiny,hleny atd
    -------vede do krve živiny- velmi podstatné
    -------lymfa je duležitá kvůli stálosti homeostáze-vnitřního prostředí
    -------je napojen na organy jako mandle,brzlik,slezina......atd.....
    Dobře tedy možná tedy přimo nevylučuje ale odvádí nebo mužeme říci distribuje ruzné látky po těle a nemalé množství je nakonec z těla vyloučeno.
    Píšeš o milionkrát lepších výsledkách na alopatické medicíně? Chápu správně?
    Tohle už je asi na jinou diskuzi než o Parkinsonu,tak se omlouvam, :))
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    PSYCHOPATICK: za 2 rydny se vracim a dam vedet,treba do toho vlaku táta naskočí. Moc možností asi nemá. Jinak bulhar si včera koupil mixer a vraci se k syrové stravě.
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    CORNELA: prit se nebudu,je to tvuj nazor a nevim co o tom vis. Ja osobne se snazim si tydle veci napred vyzkouset a mohu psat prime zkusenosti. Nebo jak pise PSYCHOPATIK -ono když člověk nechce tak nefunguje většinou vůbec nic. Prostudoval jsem jiz hodne materialu od uznavanych "lekařů/rebelů" (např.Helmuth Wandmaker ,Dr. Norman W. Walker, Westona Pricea a další) a většinou se shodují na jednom-všechny nemoci pochází v prvé ředě z toho co do sebe přijímáme(ústy,kůží,myšlením....) lidově řečeno zda necháme v sobě proudit volně energii(čistá živá strava) nebo z těla vytvoříme jímku,po letech se zacpe tl.střevo ktere ma vazbu na všechny organy,limfatický system nestačí vylučovat,jatra ledviny nestačí čistit a kuže jako vylučovací organ je už jen jedno z posl. řešení. Pak už je jen otazka co je v těle nejslabší članek.
    Bude-li zajem mohu poslat nekteré knihy v PDF. Mnohe v češtině.


    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Parkinson Slovácko o.s.
    http://parkinson-slovacko.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam