• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    SMARIO: Těžko říct. Zatím mám zkušenosti že jsem buď dostal refund a nemusel jsem to posílat zpět, nebo poslali nový kus.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    VASAX: akorat v pripade vraceni, nebo reklamace ten rozdil bude dost velky ;)
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM_HOST: Přijde mi to podobný a 75 kaček rozdíl :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pozná se na laserové diodě jako má vlnovou délku ? myslim že to kolega splet a obednal mi 980nm... napsany na tom jsem to nenasel.
    BASIK
    BASIK --- ---
    RAINBOF: Ja to psal s ohledem na lidskou zvyklost podepisovat vsechno bez cteni. Natoz vytvareni vlastnich prvnickejch dokumentu :D takhle by to samozrejme bylo lepsi :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VASAX: tak to by melo byt uplne cajk ... ale osobne bych to teda nehrotil z DX ;)

    Technaxx DVB S4 - ALFA.cz | ALFA COMPUTER
    http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514000600000013Q1
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM_HOST: Dík. Já to chci k pc, anténu bych dal za okno...
    VASAX
    VASAX --- ---
    RAINBOF: Souhlasím s tím že je to řešení "nekonečné plné moci".
    A propo, nemají svůj vlastní formulář "omezené moc" který se jen podškrábne?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VASAX: ja mam uz asi 4 roky neco podbneho ale z alfacompu ... nevim co za znacku ... kupovali jsme to kvuli hokeji ... signal to nemelo nic moc v hospode ale venku oka ... kupovali jsme lepsi antenu ale stacilo trochu pohnout a signal byl ten tam ... kdyz ale byl tak to bylo supr .. plno softu ke stazeni ktere umeli i nahravat dle epg ... ovsem uz asi 3 roky to nosim v batohu uplne k hovnu ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VASAX: ano co ?
    VASAX
    VASAX --- ---
    A teď mi prosím někdo konstruktivně zareagujte na tohle:

    [ VASAX @ Dealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny ]

    Děkuji :))
    VASAX
    VASAX --- ---
    RAINBOF: Ano.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BASIK: já myslim že pokud nepoužiješ jejich formulář a udělíš jim tu plnou moc jen na rok tak po roce to už neplatí :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    BTW dealextreme má teké US (což nás nevytrhne) ale i UK warehouse! Takže žádný tyhle drbačky se clem a dph. Bohužel, nápad je to dobrý, ale sortiment je malý a ceny jsou poměrně navýšené, takže tolik k tomu...
    VASAX
    VASAX --- ---
    LLGHOSTLL: Určitě clo (překročils 150 EUR) a rozhodně DPH (Překročils 23 EUR). S tím clem se dá trošičku doufat, z dph ne.

    A ono těch 23 EUR není finálních, pokud je to dárek neobchodní povahy, tak je ten limit větší. Ale nemám chuť zkoušet jak moc jsou celníci ochotní DX zásilku uvedenou jako gift tolerovat....

    BASIK: Důležité info!
    BASIK
    BASIK --- ---
    Jeste teda pro info, to udeleni plny moci na papiru od posty je trvaly, na to chce myslet. Takze pokud to clovek podepise a za rok mu prijde dalsi balik, kterej zachytej celnici, tak ho bude posta zastupovat automaticky. Chce to pripadne zase tu plnou moc na dalsim papire odvolat.
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    BASIK: tak ok dik za info jdu si to vypočítat
    BASIK
    BASIK --- ---
    SMARIO: No posta se do toho vlozi tim, ze ti nabidne zastupovani v celnim rizeni. Pokud je clovek z Prahy (kde je jediny mozny misto, kde se to da resit osobne - je to v tech papirech napsany) a ma dost casu, tak z toho postu muze vynechat.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    BASIK: tam je moznost z toho postu vynechat? mi z USA dorazila zasilka a posta se do toho vlozila sama...
    BASIK
    BASIK --- ---
    SMARIO: a 180 Korun poste, pokud se nechas zastupovat v celnim rizeni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam