• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    Hele ja jsem si objednal neco z DX, zaplatil a od 4.4. tam vysi preparin shippment. Nevite nekdo co s tim? Psal jsem jim mail, ale nic, tak nevim co dal..
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    jako já musim říct, že sem teď řešil taky jednu objednávku.Asi za 700,- a sralo mě to čekání na externí sklad, tak jsem jim napsal a komunikace naprosto bez problému.Odpověď na mail sice vždycky až druhej den, ale ochotně vyměnili zboží na který se čekalo za jiný a v zápětí to odeslali.Tak uvidíme za jak dlouho to přiletí, ale minule to byl týden.
    GREGI
    GREGI --- ---
    jinak ted sem delal na dx vetsi obednavku (cca 3k) a doslo mi to do 14 dnu:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    HARVIE: no ja bych si to tqky na dx nekoupil:) je to tam relazivne drahy... jen sem htel ukazat ze tam nemaj jen cinu:)
    JUDAS: lol on si to jeste nekdo mysli?:D vzfyt se u toho ani jeda vymebit baterka coz je u dnesniho smartfoufa vec ktera ho dela absolutne nepouzitelnym:))
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    HARVIE: a opravdovej telefon (cti iPhone)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    GREGI: kdybych chtel telefon za 12k, tak si ho asi koupim v cechach s opravdovou zarukou...
    GREGI
    GREGI --- ---
    maj tam i ty nejnovejsi

    Samsung Galaxy Nexus I9250 Android 4.0 WCDMA Smartphone w/4.6" Super AMOLED, Wi-Fi and GPS - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/samsung-galaxy-nexus-i925-android-4-0-wcdma-smartphone-w-4-6-super-amoled-wi-fi-and-gps-black-118551?item=75
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Tak to je drsny... Uz tam maj i muj mobil... Ale za tu cenu tam maj i neznackovy na 2 simky s TV tunerem a dalsima vychytavkama, tak nevim jestli bych do nej sel podruhy...
    Refurbished HTC G1 Dream Android 1.6 WCDMA Smartphone w/3.2" Capacitive, Wi-Fi and GPS - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/refurbished-htc-g1-dream-android-1-6-wcdma-smartphone-w-3-2-capacitive-wi-fi-and-gps-black-116551?item=1
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    cFind.net - Compare prices from dozens of stores with free shipping | cFind - Price Comparison For Stores with Free Worldwide Shipping
    http://cfind.net/
    GREGI
    GREGI --- ---
    EXCITE: me ted poslali penize na ucet( pres kreditku sem platil) asi az za pul roku:)
    BASIK
    BASIK --- ---
    EXCITE: No ja objednaval zbozi asi za sedesat dolaru. Penize sem poslal, ale ani po mesici se platba k objednavce nepricetla. Psal sem nekolik mailu, trikrat cekal hodinu, nez me napojili na livechat, kde mi pokazdy rekli neco jinyho, ale vzdycky to bylo hrozne obecny a nic neresici. Tak sem se nasral, na paypalu zalozil claim, strucne popsal situaci, DX nereagovalo, tak sem z toho udelal dispute, pockal dva tejdny a paypal mi normalne poslal penize zpatky na bankovni ucet, odkud odesly (stazeny o ty jejich poplatky samozrejme)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Hm, já když jsem dělal nějaké refundy, tak se mi to vždycky vrátilo přes paypal na účet jako třeba "partially refunded" nebo refunded.
    VXP
    VXP --- ---
    EXCITE: vtip je v tom, ze vracene penize se ti nevrati na ucet, ale zustanou na paypal uctu :)

    takze je muzes pouzit pri jakekoliv jine paypal platbe...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mate nekdo zkusenost s vracenim penez na DX pri platbe pres Paypal?

    Ani po mesici mi DX nedodali objednane zbozi,tak jsem obejdnavku zrusil.. mno a uz je to cca 14 dni a penize nikde..
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOOTCHA: jen nápad... tržiště je takový masový a obecný
    FILTHY_SAD_EMO: však nástěnka mi přijde jako nejlepší řešení, s těmi samoupravovacími poli, ať si to každý spravuje za sebe sám. KOOTCHA s tím nesouhlasí, nemusí se účastnit.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    btw nemáte někdo tip na solar, nebo kinetic hračku?
    něco na tenhle způsob.Na dx nic moc pěknýho neni...
    Swinging Sticks Kinetic Energy Sculpture from www.OfficePlayground.com - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ixKnAWua0_Q#!
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VASAX: já bych to cpal na nástěnku. Tam to může viset a je to. Vyhledávat se tam dá, tak co.


    KOOTCHA: v tržišti ty kraviny nikdo nebude chtít. DX je pořád poměrně úzkoprofilové.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    no to je nápad!tady se to určitě udá :))

    omg a od čeho je tržiště?to jako že nás pojí objednávka z číny, tak se pravděpodobnost zvedá? :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Ano, ano... to jsem měl u toho posledního když jsem se na DX dožadoval schválení hodnocení (review) produktů...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jinak mě napadlo - stává se že člověku přijde něco jinýho a zustane mu to, nebo je to nekompatibilní s tím, co má, nebo mu příjdou dva kusy, nebo už to nepotřebuje, nakonec to nepotřebuje, kamarád si to nevezme, etc etc...; tzn. -

    Co tu tak zavést takovou občasnou a příležitostnou burzu?



    Nebo to případně jako inzeráty házet na nástěnku, teď je tam nějaká featura že si každý sám může upravovat políčko, nebo něco podobného, to by se vymyslelo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam