• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    GREGI
    GREGI --- ---
    EXCITE: me ted poslali penize na ucet( pres kreditku sem platil) asi az za pul roku:)
    BASIK
    BASIK --- ---
    EXCITE: No ja objednaval zbozi asi za sedesat dolaru. Penize sem poslal, ale ani po mesici se platba k objednavce nepricetla. Psal sem nekolik mailu, trikrat cekal hodinu, nez me napojili na livechat, kde mi pokazdy rekli neco jinyho, ale vzdycky to bylo hrozne obecny a nic neresici. Tak sem se nasral, na paypalu zalozil claim, strucne popsal situaci, DX nereagovalo, tak sem z toho udelal dispute, pockal dva tejdny a paypal mi normalne poslal penize zpatky na bankovni ucet, odkud odesly (stazeny o ty jejich poplatky samozrejme)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Hm, já když jsem dělal nějaké refundy, tak se mi to vždycky vrátilo přes paypal na účet jako třeba "partially refunded" nebo refunded.
    VXP
    VXP --- ---
    EXCITE: vtip je v tom, ze vracene penize se ti nevrati na ucet, ale zustanou na paypal uctu :)

    takze je muzes pouzit pri jakekoliv jine paypal platbe...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mate nekdo zkusenost s vracenim penez na DX pri platbe pres Paypal?

    Ani po mesici mi DX nedodali objednane zbozi,tak jsem obejdnavku zrusil.. mno a uz je to cca 14 dni a penize nikde..
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOOTCHA: jen nápad... tržiště je takový masový a obecný
    FILTHY_SAD_EMO: však nástěnka mi přijde jako nejlepší řešení, s těmi samoupravovacími poli, ať si to každý spravuje za sebe sám. KOOTCHA s tím nesouhlasí, nemusí se účastnit.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    btw nemáte někdo tip na solar, nebo kinetic hračku?
    něco na tenhle způsob.Na dx nic moc pěknýho neni...
    Swinging Sticks Kinetic Energy Sculpture from www.OfficePlayground.com - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ixKnAWua0_Q#!
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VASAX: já bych to cpal na nástěnku. Tam to může viset a je to. Vyhledávat se tam dá, tak co.


    KOOTCHA: v tržišti ty kraviny nikdo nebude chtít. DX je pořád poměrně úzkoprofilové.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    no to je nápad!tady se to určitě udá :))

    omg a od čeho je tržiště?to jako že nás pojí objednávka z číny, tak se pravděpodobnost zvedá? :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Ano, ano... to jsem měl u toho posledního když jsem se na DX dožadoval schválení hodnocení (review) produktů...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jinak mě napadlo - stává se že člověku přijde něco jinýho a zustane mu to, nebo je to nekompatibilní s tím, co má, nebo mu příjdou dva kusy, nebo už to nepotřebuje, nakonec to nepotřebuje, kamarád si to nevezme, etc etc...; tzn. -

    Co tu tak zavést takovou občasnou a příležitostnou burzu?



    Nebo to případně jako inzeráty házet na nástěnku, teď je tam nějaká featura že si každý sám může upravovat políčko, nebo něco podobného, to by se vymyslelo...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VASAX: jsi zapomněl na tohle.
    VASAX
    VASAX --- ---
    (omlouvám se za ten wallpaper ale koukám že velikost poměrově odpovídá zastoupení výrazů :))
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: To máš asi pravdu. Taky si to v duchu vždycky říkám, když tam něco hledám :D

    Jako čingliš a ty jejich supporty jsou vtipný.. s DX je to taky na dlohý lokty.. ale reagují a nakonec se člověk propíše k výsledku... ale často u toho střídá
    , a
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VASAX: na ebayi (nejen UK) je banda teploušů. Stejně jako na aukru a na jakémkoliv aukčním serveru.

    Já jsem teď na ebayi koupil od nějakého obchodu (99,1% positive) v HongKongu náhradní díl na NTB (bez kterého mi nejede). Po 17 dnech mi přišel na jiný model. Třikrát mu během dvou týdnů píšu, jednou odpověděl předpřipravenou odpovědí v činglišh, jestli prej jsem to zkoušel v jiném zařízení...
    Nereaguje ani na udělený negative.

    A ostatní prodejci za rozumnou cenu s free shipping mají právě not sending to Eastern Europe...

    Je to prostě banda a mně už měsíc nejede počítač.
    VASAX
    VASAX --- ---
    JOPS: To jsem ale nikdy nenapsal. Celou dobu se bavím o tom že 99% všeho tam jsou kopie (nenazývejme to padělkem, nejsou to padělky a to z 99,9%) až zboží v rámci šedého trhu...
    Souhrnnou škálu schválně uvádím proto, protože většinou není poznat, kde se to přesně nachází, a po doručení se to zařazuje jen o něco lehčeji... Proto říkám že DX je super, ale je to trochu loterie :).

    Taky mě baví to, že prostě kromě commentů a hodnocení tam není ukazatel kvality cena - občas bývají kvalitnější věci co jsou levnější a "ne-genuie", než ty dražší. A taky naopak, nebo někde mezi. Prostě loterie :)
    SHARK: Addidas? To je nějaké české zastoupení čínského padělatele Adidasu?
    JOPS: Další věc je že po pracovní době se to taky může dělat z jiných materiálů, jiným postupem, jinou kontrolou, bez dalších a předchozích kroků. A nemusí. Nebo to ti samí dělníci dělají v jiné fabrice. Variací je spoustu, čínská tvořivost je vysoká. A proto se budu stále bavit o "loterii" :)
    D13: Supr
    FILTHY_SAD_EMO: IMo nejsme eastern europe. Ale záleží na pojímání. Někde je polsko, rakousko, slovensko, česko jako central europe... povětšinou myslí eastern europe jako ty státy za (česko)slovenskem. Ale záleží, no...
    FILTHY_SAD_EMO: Já jsem třeba našel pár dobrých koupí na ebayi UK, jenže mi přijde že 70% lidí tam má "not shipping outside UK".. supr...
    D13
    D13 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: na tenhle poplatek uz jsem si tak nejak zvykl,) nejsou jedini
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    D13: paypal +8% tuším. Ne, že by to bylo moc, ale je to debilní.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    btw. - co pro ebay obchodníky znamená "not shipping to eastern europe?" Jsme eastern europe?
    D13
    D13 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: jesi se nepletu, tak tam nekde nabizi paypal, tak snad to bude pruchozi... jinak je nas vic,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam