• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: málem bych zapomněl na přístrojovku v autě!
    Large Vehicle Compass (English Bearings) - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/large-vehicle-compass-english-bearings-2581?item=31
    ne každý asi ocení letecký (/lodní) kompas, ale... ve spolupráci třeba s navigací to fakt prakticky používám
    a trochu mě to i nutí víc klopit zatáčky, abych viděl náklon na té plovoucí kouli :)
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: já to viděl u kámoše - a zamiloval si to na první pohled. určitě nebudeš litovat
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: Je to dobrý? Chtěl jsem si to taky vzít, ale pak jsem zvažoval nad reálným provedením..
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: málem bych zapomněl!!
    Compact Portable Stainless Steel Spoon Fork Multi-Tools Knife - Silver - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/compact-portable-stainless-steel-spoon-fork-multi-tools-knife-silver-109089?item=4
    bez toho bych byl v přírodě ztracenej. jídelní set snadno a rychle. geniální provedení, 1000x ověřeno
    TOM
    TOM --- ---
    HARVIE: ok, není problém - nabiju baterky (2000mAh Eneloop) a nechám svítit. Osobně to odhaduju na 5 hodin.
    Jinak "klasické malé plastové bílé ledky"... jsou imho od vynálezu vysokosvítivých ledek... pro srandu králíkům .) Nevím co znamená 180LUMEN, ale je to šajn jako kráva.
    VASAX
    VASAX --- ---
    JACQUES157: co jsem z DX zkusil za baterku (svítilnu), vybranou podle komenářů, tak byla přinejmenším v pohodě.
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    HARVIE: jasne, to mas pravdu. plus ty jejich udaje o svitivosti jsou taky obcas jen "marketingovej" trik, mel jsem vedle sebe jejich baterky s udajnejma 200 a 900 lumenama a obe svitily (subjektivne) skoro stejne..
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    JACQUES157: ono taky po internetu predat informaci o tom jak baterka sviti je prakticky nerealny... kdyz se mrknes na DX na vsechny ty fotky LEDek, zarovek a baterek, tak ja z nich nikdy nejsem ani trochu chytrejsi. Proste je tam nejakej modrobilej flek na zdi a ani trochu to neodpovida tomu jakou barvou, do jakyho uhlu a jak silne to nakonec sviti...
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    me by taky docela zajimaly nejaky dalsi baterkovy postrehy:) uz delsi dobu se nad nejakou z dx rozhoduju, a nevim po ktery sahnout..
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    TOM: Koukam, ze ses taky dobrej hracicka :-)

    "nepřekonatelná nejlepší baterka na světě - potvrzeno mnoha kámoši"

    Docela by me zajimalo blizsi info... Co pisou na DX zas tak optimisticky neni a 40min (pripadne pod 2h s 2xAA) mi jako zas tak super vydrz nepripada. Mam z kauflandu za 60kc hlinikovou baterku na 2AA s asi 14ti klasickejma malejma plastovejma bilejma ledkama a nemuzu si stezovat. Jediny co me sere je, ze se z hliniku vytrhnul krouzek s poutkem a neni tam dost mista na prevrtani... Nejaky drobny upravy to taky potrebovalo (pruzinka co drzi baterky nebyla dost pevna, tak jsem tam nacpal papir, aby to pri otresech neblikalo a taky sem precinoval kontakt s baterkou na driveru). To ale nic nemeni na tim, ze na 2xAA mi vydrzi ve stanu svitit minimalne celou noc.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Tak z dneška:
    http://www.dealextreme.com/p/usb-2-0-multi-in-one-mini-sd-mmc-m2-ms-tf-sdhc-card-reader-red-max-32g-59219 (zkoušel jsem, funguje z SDHC class6 od Tanscendu, cca 12-13000kBps, jak se to rozjelo :))

    http://www.dealextreme.com/p/6v-4-x-aa-battery-holder-case-box-with-leads-103856 (budu dělat vlastní ringflash/ringlight :))

    http://www.dealextreme.com/p/compact-1-3mp-pc-usb-webcam-with-built-in-microphone-black-51874 (teprve testnu)

    Eye-piece for Canon EOS 1000D/500D/450D/400D/350D/550D (ten už na DX není, takže bez linku. sedí dobře, není jako originál, ale v pohodě. trochu tužší guma)
    VASAX
    VASAX --- ---
    NINE_OF_NINE: Mám druhý, jsou v pohodě. Tohle je trošku tenčí materiál, ale pořád dobrý... za ty 200 bych to u nás asi takhle nepořídil.
    A nesmrdí syntetikou, jak 80% věcí z DX :)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    VASAX: Jak jsou na tom tricka da se to nosit nebo umelotina od pohledu?
    VASAX
    VASAX --- ---
    JUDAS: Příště :). Jinak jsou to exact názvy z DX, takže ctrl+c ctrl+v dohledatelný :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    VASAX: linky nebo GTFO :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    Tak dnes (a během předchozího týdne.. :)) dorazilo pár balíčků... průměr od odeslání cca 10-11 dní, se vším všudy cca měsíc..
    52mm Digital Camera Lens Cover
    Wilderness Survival Fire Sparkle + Blade Cutter Tool (Large)
    Super Mega Glowsticks (Assorted 50-Pack)
    Mini 4-inch Metal Tripod (Tip na gadget - drátový stativek, ideál pro kompakty, už jsem postupně koupil asi 4...)
    Riding Velcro Leg Pants Band Strap
    Anti-Shock Protective Storage Bag for Lens Filter - Black (6 Pockets)
    Flat to Round Power Plug Convertor
    Nicna 77mm Slim Multi-Coated MC CPL Polarizing PL Filter - Black
    Large Air Blower Duster
    Retractable 1-LED White Light Zoom Headlight - Black (zatím to vypadá na super čelovku, co by se hodila i na kolo, asi budu brát další, za tu cenu :))
    E27 450-500LM 3000K 15-SMD LED Warm White Light Bulb (6W/AC220V)
    E14 4.2W 400-Lumen 3000~3500K Warm White Light 4-LED Lamp Bulb (AC 85~265V)
    3.5" LCD Digital Battery Power Level Tester
    The Big Bang Theory Series Sheldon Cry Cotton T-shirt - Black (Size M)
    HANNES 77mm Protective UV Lens Digital MRC Filter
    USB Powered Flexible LED Light
    Colorful Glitter LED Necklace (Assorted 2-Pack)
    Knife Stab Proof Gloves - White (Pair)
    Swivel Clamp Holder Mount for Studio Backdrop Camera

    Kdyby chtěl někdo na něco referenci, tak si řekněte :)
    BASIK
    BASIK --- ---
    GREGI: Ale to plati pro primy posilani penez mezi dvema lidma / dvema PayPal uctama. Kdyz kupujes jako zakaznik obchodu (zrejme pres pay with paypal link), tak to mas zadarmo a poplatek plati az prodejce, tudiz uz s tim pripadne pocita v cene produktu.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    GREGI: Ja tedy nevim v ktere casti podminek to je, ale divam se do podrobneho vypisu z banky za posledni objednavku na DX (placenou pres paypal) a je strzena presne castka ktera byla uvedena v objednavce a ani pri platby na ebay a spol. jsem se s timhle nikdy nesetkal. Maximalne jsem u nekterych obchodniku zahledl upozorneni ze takovy a takovy poplatek za me absorbovali protoze paypal. Takze jestli to neni spise ze strany obchodnika.
    GREGI
    GREGI --- ---
    BASIK:

    Outside the US Small fee of 0.5% to 2% (depends on destination) when fully funded with bank account or PayPal balance. 3.4% to 3.9% if paying with a credit or debit card.

    neznamena to ze mi tohle strhnou kdyz to tam poslu z cr uctu??
    BASIK
    BASIK --- ---
    GREGI: https://cms.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_render-content&content_ID=marketing_us/fees - shrnuti - nakupujici neplati nic, prodejce plati 2,9% z celkovyho objemu plus $0.30 z transakce. Jednoduchy posilani penez je zpoplatneny do max tri procent.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam