• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    OTAKAR: Ještě nějaký další věcný a přínosný komentář?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    VASAX: Jestli na to čnb nekoukáš moc často :) (sorry, no flame)
    QUIP
    QUIP --- ---
    MONOTYPEK: obcas se to stava, me takhle treba jednou dodatecne posilali polozku za $0.80
    Takze postovny muselo stat vic, nez byla zaplacena hodnota zbozi. Ale s tim oni urcite kalkuluji.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Ale nebvo jse, envyserou se na tebe.. když to neshipnuli a ty nic neděláš, tak předpokládají že čekáš a doufáš, že to bude skladem...
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    OTAKAR: díky.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MONOTYPEK: Jo, pošlou později, teda teoreticky, taky se může stát, že to prostě nemají a mít už nebudou a buď se s nima dohodneš na jiném předmětu, nebo kreditu.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    (lama dotaz) stalo se mi prvně a z FAQ nejsem příliš chytrý... v zásilce došlo o jednu položku míň (místo ní jen malý papírek Not Shipped s číslem položky). znamená to, že mi chybějící položku pošlou později? na dx nevidím nikde žádné info o rozdělení... díky
    VASAX
    VASAX --- ---
    a ty noname mobily bývají občas shitky
    CODE
    CODE --- ---
    TURIKAN: doruceni 10-14 dnu bezne, rekork mam asi 4 dny
    koupit mobil muzes IMHO v poho ... ale na 99% pocitej +6% clo a +20% DPH
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    můžu se zeptat jak dlouho trvá reálný doručení z Dealextreme ? máte zkušenosti s mobilními telefony, není risk koupit pro mě no-name telefon ?
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: tak zase tak dokonalý není - po jednom dni už nejde zacvaknout rukojeť - neustále se sám rozevírá
    navíc se objevila 5mm prasklina v ohybu přímo u čepele. což mohlo být způsobeno neopatrnou manipulací kolegů v práci, ale i tak...
    RIVAN: já taky prošel třeba s kleštičkama na nehty, které jsem připnul na klíče... ale kdyby u mě našli tohle, tak bych nevěděl, jak jim to vysvětlit .)
    vypadá to jako typický příklad zbraně, kterou chceš schovat. klasický nůž schovat nemůžeš, takže vysvětlení "jé, já zapomněl" je tím pádem věrohodné
    ještě že kromě toho maskování á-la kreditka není ta čepel keramická .))
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    TOM: Kolega z německa si ho chvali, parkrat zapomnel na klasicke edc a musel ho nechat na letisti, s timhle problemy zatim nemel
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: mám ho doma
    a je... super
    14g
    bál jsem se, že bude mít vylamovací části a bude v podstatě na jedno použití = nepůjde rozložit zpátky do podoby karty
    není to tak - všechno je ohýbací, ne vylamovací :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Kdyžtak moje reviews tady:
    DX Review Posted By vasax
    http://club.dx.com/reviews/text/u/vasax
    pokud je to tedy dostupné mimo mé přihlášení :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: na dalnici ok ale na okresky NEPOUZITELNY! ;D
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ale tohle mě uklidňuje.
    Multi-Purpose Auto Car Steering Wheel Laptop Notebook Rack Holder Stand Mount - Black + Grey - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/p/multi-purpose-auto-car-steering-wheel-laptop-notebook-rack-holder-stand-mount-black-grey-102058
    GREGI
    GREGI --- ---
    D4NIX: jakoby ta nozicka na kloubu mezi drzakem mobilu a prisavkou... chtel sem si ho nstavit a trochu sem za to vzal a zlomilo se to
    VASAX
    VASAX --- ---
    Já bych spíš potřeboval pořádný bike-holder pro svou e52

    Btw teď mi přišel z DX pásek co je v "clearance" a za ty prachy super, tejně tak baterka do zmíněného telefonu...
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    GREGI: Mam ho pres mesic, odjel se mnou skoro 6000km. Nehodil bys mi fotku kde to praska. Ja se k nemu nechoval nijak nezne a drzi.
    GREGI
    GREGI --- ---
    D4NIX: ten mam a nic moc... ma tam jedno dost slaby misto ktery se lehce zlomi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam