• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VXP: ale když ten komentář dočteš do konce, tak to nějak vyřešil a je spokojenej. Ale je fakt, že je to dost peněz. Sice vypadá hezky, je lehoučký, ale ty prachy...
    VXP
    VXP --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: ja mam blackberry playbook, kterej stoji v USA 199$ a podle me ty cinsky strci do kapsy :-)

    Příslušenství pro RIM BlackBerry - BlackBerry přístroje - BlackBerry PlayBook 16 GB - EU
    http://www.shopblackberry.cz/blackberry-pristroje/blackberry-playbook-p-616.html
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VXP: ajo, ke komentářům jsem se nedostal...
    Navíc jsem objevil tablety.
    QUIP
    QUIP --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: to mi teda prijde zbytecne velky a tezky, kdyz to chces jen na takovyhle drobnosti. Ja mam 12" notebook a i ten sebou moc casto neberu, protoze mi prijde zbytecne velkej. Takhle na dovolenou pro pripad nouze bych bral neco jeste mensiho a hlavne lehciho.
    VXP
    VXP --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: no nevim jestli bych riskoval 10 tisic (na tu cenu se dostanes, az ti celnici napari clo a dph) za neco takovyhohle :-)

    v komentarich jednomu nefunguje wifi, druhymu to nejde ani zastrcit do zasuvky, neaktualizuje windows, nebootuje mu to z usb... ;-)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    co si myslíte o tomhle?
    13.3 Window 7 OS Super Slim Laptop Notebook L-80129 - TinyDeal
    http://www.tinydeal.com/133-window-7-os-super-slim-laptop-notebook-p-54999.html

    chtěl bych něco, když jedu na dovolenou a musím někde na WiFi hledat ubytování atd. Resp. vyřídit email atd.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak čekám s napětím jak dopadne zásilka z TinyDeal.com....
    QUIP
    QUIP --- ---
    MONOTYPEK: ono je to spis o tom, ze nedostanou uzitecnou informaci od dodavatele (kdy jim doda dalsich X 1000 polozek), tak to proste poslou jak to maji a holt jako na potvoru druhy den prijde zbozi na sklad - tim lip pro tebe :)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    tak právě zazvonil pošťák se zbytkem té zásilky, tzn. o 2 dny později. ty tam musejí mít v DX hustý skladový hospodářství, když už se jim nechtělo čekat na zbytek k odeslání :)
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    Taky mi nedavno rozdelili objednavku, pac neco nemeli skladem a poslali mi vec za 1$ zvlast.
    Co bylo ale potesujici, kdy mi poslali jinou vec nez jsem si objednal, nechteli ji zpet, omluvili se, poslali spravny vyrobek a jeste se omluvili stim, ze doufaji, ze pro tu jinou vec najdu vyuziti ;)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    QUIP: tohle je položka za 8,5 USD a tvorila skoro polovinu objednavky no
    VASAX
    VASAX --- ---
    OTAKAR: Ještě nějaký další věcný a přínosný komentář?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    VASAX: Jestli na to čnb nekoukáš moc často :) (sorry, no flame)
    QUIP
    QUIP --- ---
    MONOTYPEK: obcas se to stava, me takhle treba jednou dodatecne posilali polozku za $0.80
    Takze postovny muselo stat vic, nez byla zaplacena hodnota zbozi. Ale s tim oni urcite kalkuluji.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Ale nebvo jse, envyserou se na tebe.. když to neshipnuli a ty nic neděláš, tak předpokládají že čekáš a doufáš, že to bude skladem...
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    OTAKAR: díky.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MONOTYPEK: Jo, pošlou později, teda teoreticky, taky se může stát, že to prostě nemají a mít už nebudou a buď se s nima dohodneš na jiném předmětu, nebo kreditu.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    (lama dotaz) stalo se mi prvně a z FAQ nejsem příliš chytrý... v zásilce došlo o jednu položku míň (místo ní jen malý papírek Not Shipped s číslem položky). znamená to, že mi chybějící položku pošlou později? na dx nevidím nikde žádné info o rozdělení... díky
    VASAX
    VASAX --- ---
    a ty noname mobily bývají občas shitky
    CODE
    CODE --- ---
    TURIKAN: doruceni 10-14 dnu bezne, rekork mam asi 4 dny
    koupit mobil muzes IMHO v poho ... ale na 99% pocitej +6% clo a +20% DPH
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam