• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    NASA: Pokud je to u věci vysloveně za pár $ a na na balíčku byla uvedená stejná cena jako jsi zaplatil, tak podej reklamaci, je celkem velká šance, že ti prachy vrátěj ;)
    NASA
    NASA --- ---
    blby je, ze posta muze mit podezreni, ze je potreba proclit a pak clovek musi dodat podklady, ze je to ok a hlavne zaplatit poste za to, ze to vyridila.
    to jsem by pekne nasranej...
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    VASAX: a víme někdo jak nebo kde je to definovaný, že bysme si třeba udělali robotka na výpočet aktuální hraniční částky :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    JIKE: neber těch 560 jako bernou minci, mění se to podle kurzu a mají na to nějakou průměrovou stanovu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WERT: díkec.

    tak to jedině z DX objednávat po částech... do těch 560 Kč
    JIKE
    JIKE --- ---
    VASAX: mě by zajímal nějaký $ limit, do kterého to clo, nebo od jaké částky je pravděpodobnost, že se na to vykašlou...
    VASAX
    VASAX --- ---
    JIKE:
    viz tvůj link v popisu:
    "Updates (6/13/2011): From now on, no matter if you add sku 1888 to your order, there is no DX logo or related DX information printed on packaging label."
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARVIE: myslíš toto?

    Drop Shipment and Gift Service (Removes DX logo from package) - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/drop-shipment-and-gift-service-1888


    VASAX: jako že clo dávaj už všude?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VASAX: no v tom pripade to aspon schova logo eshopu...
    VASAX
    VASAX --- ---
    WERT: Ale ne. kolik doopravdy jsi zaplatil na paypal a kolik uvedli DX na zásilce že to stojí v tom součtu.
    HARVIE: Jslti myslíš to SKU 00001 nebo tak nějak tak u toho teĎ už píšou že je to jedno, že to "dělají u všeho"
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    WERT: pouzil si drop shipment? zamaskujou to jako darek. a kolik je ta hranice?
    WERT
    WERT --- ---
    20% DPH bylo 406,- celnikum a jeste se musi poste zaplatit 96,- za to ze se obtezovali...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Kolik to stálo a kolik byla uvedená cena?
    WERT
    WERT --- ---
    VASAX: priste budu chytrejsi, nikdy sem s tim nemel problem ale nejak me vyhmatli... :/
    VASAX
    VASAX --- ---
    WERT: Tak proč to rovnou nerozdělit? Jinak já většinou počítám s tím, že to podcení...
    WERT
    WERT --- ---
    to clo a DPH to je zlo...celnici a posta ZLO !!!

    fakt davta bacha aby to byla zasilka levnejsi nez ta hranice od ktery se musi platit DPH.
    Me snad jeste nikdy neposlali kompletni objednavku ai na to jsem ted krapet spolihal...

    Tak priste bacha! :D
    SHARK
    SHARK --- ---
    TANTRAMAN: hele dik hodi se, budu delat FV elektrarnu na novej barak a tady usetrim minimalne 100 litru
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Dalsi z veci co mi prisly ve zlutym pytlicku bylo prvni servo se kterym jsem pracoval, a tady je vysledek:
    DIY Automatic Sunblinds Using $4 Servo Motor - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ZUu5j29QdLw


    GREGI: Pokud bych stavel aktivni repracky na stul ke kompu do pokoje, tak je to dostacujici, ale dubstepova stage na freezefestu z toho nebude :) Naopak kytarovky se na tom daj ohulit vic nez dubstep aniz by doslo ke zkresleni.
    GREGI
    GREGI --- ---
    HARVIE: a jak to hraje? z videa se toho moc nepozna
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam