• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    WOJTYLA: přemýšlím, mám nějaký nachytaný objednávky, jen není čas nějak se k tomu dokopat, snad mi to neuteče...
    TOM
    TOM --- ---
    WOJTYLA: myslíš tyhle?
    Red Laser Beam Guide Scissors (3 x AG13) - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/p/red-laser-beam-guide-scissors-3-x-ag13-126931
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VASAX: vem jí sem zvedavej.,...

    ale pyčo todle je verk...-DDD laserově naváděný nůžky...

    Metal Cutting Tools,Best Glass Cutting Tools - Free Shipping - DX
    http://dx.com/c/electrical-tools-499/hand-tools-404/cutting-tools-418
    VASAX
    VASAX --- ---
    Helemese:
    Folding Steel Saw (19CM-Blade) - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/p/folding-steel-saw-19cm-blade-53899

    Za tu celarance cenu jsou to necelý 200. Tak nevím zda do toho jít nebo ne
    VASAX
    VASAX --- ---
    NASA: Celní správa.
    NASA
    NASA --- ---
    VASAX: a kdo teda rozhodl, ze ten balik je neduveryhodnej? ze pujde na otevreni?
    VASAX
    VASAX --- ---
    NIKOPOL: Já jako aktuální částku beru přepočet přes korunu na dolar a zatím jsem s tím neměl problém, navíc DX to stejně podcení (nebo to spíš přiblíží opravdové hodnotě :)))
    NASA: Je to trošku jinak než to tu předkládáš, pošta je až prostředník mezi "celnicí" a příjemcem, kde kromě doručení, které by dělala, řeší i tohle vyřizování. Zá náležitou úplatu.... :/
    NASA: Pošta nerozhoduje o celním řízení. to je jako by na dopravácích rozhodovali jakou barvu auta si máš koupit a v kterým autobazaru....
    NASA
    NASA --- ---
    PISTA1: o cenu neslo, slo o potravinove doplnky a chteli slozeni a ucel pouziti.
    z ty stovky se moc vykroutit neda, co jsem tak hledal po netu (krome toho, ze tam clovek zajede osobne vyridit). ono k tomu zastoupeni doslo, tak za to chteji prachy.
    stve me, ze si proste reknou, ze tenhle balicek by se mohl nechat proverit a hned chteji kilo, i kdyz mas balicek, ktery clu ani dph nepodleha...
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    NASA: Pokud je to u věci vysloveně za pár $ a na na balíčku byla uvedená stejná cena jako jsi zaplatil, tak podej reklamaci, je celkem velká šance, že ti prachy vrátěj ;)
    NASA
    NASA --- ---
    blby je, ze posta muze mit podezreni, ze je potreba proclit a pak clovek musi dodat podklady, ze je to ok a hlavne zaplatit poste za to, ze to vyridila.
    to jsem by pekne nasranej...
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    VASAX: a víme někdo jak nebo kde je to definovaný, že bysme si třeba udělali robotka na výpočet aktuální hraniční částky :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    JIKE: neber těch 560 jako bernou minci, mění se to podle kurzu a mají na to nějakou průměrovou stanovu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WERT: díkec.

    tak to jedině z DX objednávat po částech... do těch 560 Kč
    JIKE
    JIKE --- ---
    VASAX: mě by zajímal nějaký $ limit, do kterého to clo, nebo od jaké částky je pravděpodobnost, že se na to vykašlou...
    VASAX
    VASAX --- ---
    JIKE:
    viz tvůj link v popisu:
    "Updates (6/13/2011): From now on, no matter if you add sku 1888 to your order, there is no DX logo or related DX information printed on packaging label."
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARVIE: myslíš toto?

    Drop Shipment and Gift Service (Removes DX logo from package) - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/drop-shipment-and-gift-service-1888


    VASAX: jako že clo dávaj už všude?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VASAX: no v tom pripade to aspon schova logo eshopu...
    VASAX
    VASAX --- ---
    WERT: Ale ne. kolik doopravdy jsi zaplatil na paypal a kolik uvedli DX na zásilce že to stojí v tom součtu.
    HARVIE: Jslti myslíš to SKU 00001 nebo tak nějak tak u toho teĎ už píšou že je to jedno, že to "dělají u všeho"
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    WERT: pouzil si drop shipment? zamaskujou to jako darek. a kolik je ta hranice?
    WERT
    WERT --- ---
    20% DPH bylo 406,- celnikum a jeste se musi poste zaplatit 96,- za to ze se obtezovali...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Kolik to stálo a kolik byla uvedená cena?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam