• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    TOM
    TOM --- ---
    E2E4: doporučeně z DX? cože? to jde?
    RIVAN: ukaž tracking .)
    VASAX: máš asi pravdu - mezinárodní tracking sice hlásí, že to putovalo všude možně po ČR, ale sem to dorazilo asi fakt toho 12.10, takže to tipuju taky na hongkong či co..
    VASAX: 19.10 je dneska, takže jsem zvědavej, co mě čeká ve schránce, až dorazím domů :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: řešils s ČP tu "poškozenou zásilku" nějak???
    VASAX
    VASAX --- ---
    E2E4: Ale mají tam poměrně kulový a navíc je tam všechno o něco dražší, že...
    TOM: To snad nikomu, včetně mě, koho znám. Psal jsem jim, omlouvali se že to bylo neočekávanou situací na hongkong post, že už je to vyřešeno, a že mám být trpělivý, že by to mělo dorazit.
    E2E4: jo, tak funguje klasický shipping, jako obyčejná zásilka/balíček (dle velikosti).
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    TOM: Taky si říkám že to nějak vázne, vyexpedované mám všechny, a zatím ticho po pěšině ... no snad se to ukáže ...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TOM: a tos posilal jakoby "doporucene" ? ja vzdycky dostaval jen male zasilky obycejnym dopisem do schranky..
    TOM
    TOM --- ---
    SHARK: tu z 8.9 přiznali
    Zásilka dne 12.10.2012 odeslána do České republiky.
    Zásilka dne 17.10.2012 převzata vyměňovací poštou 220 00 - pošta Praha 120.
    Zásilka přepravována k dodací poště.
    Zásilka uložena dne 19.10.2012 na poště 12345 - XYZ, důvodem je "poškození zásilky".


    o té z 12.9 ale nějak podezřele mlčí (nenalezeno)
    stejně tak o těch dalších
    SHARK
    SHARK --- ---
    TOM: a co na to rika CPost ?

    Sledování zásilek (Track & Trace) | Česká pošta
    http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php
    TOM
    TOM --- ---
    mně od 8.9 nedorazila z DX jediná zásilka
    8, 12, 14, 17, 20.9
    pět zásilek, všechny expedovány, žádná nedoručena
    vázne to na poště
    podle http://intmail.183.com.cn :
    item No. Year Status Location Destination Country Date Recipient's Signature
    XXX 2012 出口总包互封开拆 CZECH REP. 2012-10-18
    XXX 2012 到达进口互换局 PRAHA 120 CZECH REP. 2012-10-17
    XXX 2012 出口总包直封封发 CZECH REP. 2012-10-12
    XXX 2012 收寄局收寄 CZECH REP. 2012-10-11
    XXX 2012 出口总包互封封发 CZECH REP. 2012-09-22
    XXX 2012 出口总包互封开拆 CZECH REP. 2012-09-22
    XXX 2012 出口总包互封封发 CZECH REP. 2012-09-15
    XXX 2012 出口总包互封开拆 CZECH REP. 2012-09-14
    XXX 2012 出口总包互封封发 CZECH REP. 2012-09-12
    XXX 2012 出口总包互封开拆 CZECH REP. 2012-09-12

    to vypadá, jako by ta zásilka cestovala po celé republice sem a tam

    zásilka expedovaná 12. 9 ale vypadá mnohem hůř :(
    item No. Year Status Location Destination Country Date
    YYY 2012 出口总包互封封发 CZECH REP. 2012-09-22
    YYY 2012 出口总包互封开拆 CZECH REP. 2012-09-22
    YYY 2012 出口总包互封封发 CZECH REP. 2012-09-18
    YYY 2012 出口总包互封开拆 CZECH REP. 2012-09-17
    YYY 2012 出口总包互封封发 CZECH REP. 2012-09-15
    YYY 2012 出口总包互封开拆 CZECH REP. 2012-09-14
    YYY 2012 收寄局收寄 CZECH REP. 2012-09-14
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Dx ma evropsky sklad, myslim ze na zvlast drazsi veci kvuli clu je to super.. I rychlost doruceni by mohla byt humanni..

    Cool Gadgets at the Right Price - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/direct/eu
    SHARK
    SHARK --- ---
    Takze mam prijmute prvni zbozi z http://www.dhgate.com , a to presne tenhle regl k solaru
    Wholesale SOLAR30 Solar Charge Controller Regulator LCD display 30A 12V 24V 700W solar panel regulator, Free shipping, $40.75-46.74/Piece | DHgate
    Http://www.dhgate.com/solar30-solar-charge-controller-regulator/p-ff8080812dcc3b0e012e13498ec5525a.html

    Proslo to bezcelne


    Pekne zabalene v bublinkach, snad deset vrstev.

    Oproti DX ma DH vice selleru, jak z Ciny, tak z Hongkongu takze jsou ruzne ceny stejneho zbozi, nekteri maji freeshiping, nekteri zase ne.

    Regl jsem objednaval 30.9. a dnes dorazil, takze spokojenost
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HARVIE: true story vole...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    PISTA1: no nevim, z ebaye jsem toho moc nekupoval, spis bracha... nicmene ja ebay nemam moc rad... je dost tezky tam neco najit a ve vysledku tam ta cenova vyhoda neni, nebo se ztrati v postovnym.

    Napr. nechapu, proc je zvlast vyhledavani na ebayi v UK, US, Cine, Nemecku a Cesku. Pricemz kdyz neco hledam, tak musim postupne projit vsechno misto toho, aby bylo jedno centralni vyhledavani, ktery mi najde vsechno co se da poslat do cech (spousta nabizejicich tam ani neni ochotnejch posilat do cech a ja se tim musim prohrabovat a preposilaci sluzba v ramci evropy je nonsense).

    Taky ty vysledky vyhledavani jsou vecne zahlceny ruznejma obchodama, ktery tam strojove vyblejou celej sortiment a pak tam mas milion picovin optimalizovanejch na klicovy slova a to co hledas se uplne ztrati. Dokonce kolikrat kdyz neco hledam, tak je na aukru vetsi vyber nez na ebayi, kdyz vynecham veci, ktery nejde poslat do CR.

    Nevim proc si myslis, ze ebay je o tolik lepsi nez aukro, kdyz ve vysledku obchodujes s nejakejma prekupnikama (ktery jsou vsude na svete stejny) a ne s ebayem/aukrem jako takovym. Minimalne na obchody v ramci CR je aukro mnohem lepsi nez ebay, protoze ho tu pouziva vic lidi.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ještě k ebay vs dx - já myslím, že to fakt stojí za to zvážit oboje. :)

    carbon monoxide detector - Free Shipping - DX
    http://dx.com/s/carbon+monoxide+detector?Utm_rid=15391208&Utm_source=affiliate

    carbon monoxide detector | eBay
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=carbon+monoxide+detector&_sacat=0&_from=R40
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM_HOST: 2x 40 ale je tam to riziko.
    WERT
    WERT --- ---
    TOM_HOST: jedno, lepsi je 4x 20 :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Je z hlediska cla lepsi brat 2x40$ nebo najednou $80 nebo je to sumak
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    HARVIE: si doufám děláš prdel.
    srovnávat eBay s aukrem to fakt nemůžeš myslet vážně :(

    Jo nedošlo mi pár zásilek jak z DX tak z eBay, jenže to je problém pošty a ne shopu.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    E2E4: z dx se ti neco ztratilo? ono ebay neni jedna firma... zalezi na koho narazis... treba na aukru uz se mi staly ruzne haluze (jako ze mi prislo neco uplne jinyho a pak sem to jeste musel preposilat :-)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    E2E4: jo, to je vpodstatě vono. Asi neumím hledat. Trochu škoda, protože ten nejlevnější shop k24.cz mám za barákem...
    Asi nějací poláci, co to pašujou přes hranice. Ale ceny mají slušné...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    VASAX
    VASAX --- ---
    E2E4: až na rychlost mám s ebayem spíš horší zkušenosti.
    A všechno ostatní, co neseženu na dx a podobných a na ebayi ano, stejně přesahuje 22EU...
    Ale nestraním ani jednomu, každému co mu vyhovuje více...
    HONZAF: Zvláštní je že tu mám 640 bez externího napájení (jen má 2 USB, ze kterého stejně používám jen ten hlavní)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam