• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    E2E4
    E2E4 --- ---
    WOJTYLA: Oni sami. :)
    Proste si vyberou nejake anglicke nebo anglicky znejici jmeno (napr. mam kamaradku z taiwanu, ktera ma anglicke jmeno Sharno - Lemon bude asi neco podobneho).

    What's up with Chinese people having English names? - Slate Magazine
    http://www.slate.com/articles/arts/culturebox/2009/04/the_names_du_xiao_hua_but_call_me_steve.html
    VASAX
    VASAX --- ---
    WOJTYLA: Doufám že ne maminka...
    Se mnou teď řeší ne-delivery Sally (nevím jestli je to pán nebo paní, teď už tam nemají "fotky" :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    kdo jim vymejšlí ty jména by mě zajímalo?...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    lemon je debil.

    Dear customer,

    We understand you’ve been waiting for some time. But unlike courier services like UPS, Fedex, TNT, DHL and EMS, Airmail and Registered Airmail are sent via China Post and China Post does not guarantee delivery time for these services.
    From experience, the estimated delivery time is 25 to 30 working days (i.e. Mon-Fri, excluding public holidays in China and in your country), though sometimes this could be much longer than expected.

    Thank you for your patience.

    lemon
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Jee já jsem zapomněl Lemonovi odepsat! dnes jsem na jeho žádost checknul ČP a nic.
    VXP
    VXP --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: dneska mi posta donesla balicek! juch! :-)

    odeslano: 17.10.2012 6:41:27

    kde jsou ty casy, kdy jsem to v sobotu objednal a ve ctvrtek to postacka donesla :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Dnes jsem jim napsal, ať mi vrátí prachy, protože mě už fakt nebaví čekat. Je to víc jak měsíc od odeslání. Tak jsem zvědavý, co Lemon na to.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    TOM: to bych rek, ze u nas i v anglosasku znamena kreditni to same - proc by potom meli debitni :)
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    TOM: jsem to dobijel z meho na jejich csob ucet a penize tam byly za par minut.
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: jj, debetní, tzn většina karet co od banek u nás dostaneš :)
    TOM
    TOM --- ---
    HARVIE: pokud ji máš
    (imho "credit card" v anglosaském světě u nás znamená "debetní karta")
    mně se od začátku nechtělo kamkoli zadávat údaje mojí platební karty, protože... systém klasického převodu peněz z mojí banky je díky potvrzení přes SMS imho mnohem bezpečnější
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    TOM: vzdycky prece slo platit/dobijet kreditkou.
    TOM
    TOM --- ---
    mně přišlo info o nové možnosti dobití účtu
    https://www.paypal-dobijeni.cz
    ještě jsem to nezkoušel, ale předpokládám, že teď nebudu muset posílat prachy přes Uni Credit Bank (0081880926/2700)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Šulini... a proč jako?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Hmm tak zasranej paypal zrusil express checkout pro ceskou republiku. Ted je potreba se prihlasit nebo vytvorit ucet. Takze jsem poprvy (i kdyz nerad) pouzil platebni branu DX...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak jsem se konečně domluvil s těma bastardama...on line chat funguje jen v tuhle dobu...vyměnil jsem jeden item, další 4 přidal, doplatil a snad to přijde už kurva...
    VASAX
    VASAX --- ---
    se to teĎ vyjebalo s tou poštou no,...
    já jen čekám až bude klid a všechno doma, ať si můžu načít nový list a zase si něco objednat...
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    ja mam zatim stale 2/3 z 1/4 :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak ja uz na balicek cekam dva mesice... nekde po ceste se zasekl a vratil se zpatky do ciny... zrovna vec kterou potrebuju! supr fakt
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    s těma čurákama šikmovokejma se prostě nedá spojit, neustále mi posílaj že "něco" nemaj a esli chci at to změnim...ale že by mi doprdele napsali CO nemaj abych to mohl vyměnit to ne...šlo to dost do sraček celý DX...dříve s tim nebejval jedinej problem...
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: No když to říká Lemon... :))))
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    A staff has responded to your request. And your action is required.
    Dear customer,

    Thank you for support with DX.

    Please don't worry about your package.Perhaps it was delayed in transit due to the heavy traffic of the post. Would you mind waiting some days with patience and see if its arrival?

    Your understanding and patience is highly appreciated!

    Lemon
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam